0   

Simon @S1m0n 21. Jan 2010, 23:35

Zanimam se za nakup tiskalnika na strani Foto Erhardt (www.foto-erhardt.de) in me zanimajo naslednje stvari!

1. Če je na strani zaoznačeno, da je izdelek takoj dobavljiv, je ta podatke svež ali ?
2. Poštnina v Slovenijo je ca. 20€ nič več nič manj ?
3. Kako je z garancijo ?, pošiljanje nazaj ?
4. Kako je zanesljiva ta trgovina ?
5. Ter kako dolgo traja, da prejmem naročeno, in kako dolgo traja, da ja denar nakazal na TTR ?

Problem je ker tiskalnik pri nas ni dobavljiv in še lep čas ne bo. Zdaj je že 4tedne od kar sem stopil v kontakt z Avtera d.o.o., ki je uvoznik za Epson tiskalnike in nimajo pojma o pojmu kdaj bo tiskalnik dobavljiv pri nas. smile Vedno pravijo, da nimajo konktretnih podatkov kdaj prispe pošiljka ampak tiskalniki so naročeni smile

Hvala!
 0   

Jurek @Jurek 21. Jan 2010, 23:48

smem vprasat za kater tiskalnik gre?
 0   

Simon @S1m0n 21. Jan 2010, 23:54

Ni problema smile

Epson PX710W, ni pa za osebno rabo ampak želje znanca smile

Pri nas je dobavljiv le PX700W, ki pa je starejši model in se ga želijo pri Avteri znebiti ker še jih imajo na zalogi cena pa je skoraj identična!
 0   

urosm @urosm 22. Jan 2010, 08:42

Moja izkušnja z Erhardtom: trgovina je zanesljiva. Poštnina je 20 EUR za plačilo po predračunu ali 28 za PayPal ali s kartico.

Artikla, ki sem ga naročil, ob trenutku naročila ni bilo na zalogi (petek), drugi teden v sredo sem dobil obvestilo, da je blago odposlano, v petek dopoldan je že poštar prinesel.

Glede reklamacij in pošiljanja nazaj pa nimam pojma. Še nisem rabil.
 0   

Simon @S1m0n 22. Jan 2010, 10:41

No povsej verjetnosti bom kar tu naročil, pri nas so sami "levatorji" in nič ne naredijo da bi ga sploh imeli na zalogi. Tu kot zgleda pa ga imajo.

Še kakšne izkušnje z Foto Erhardt ?

EDIT: Kako hitro pa odgovorijo na eMail ?
 0   

Elcuho @elcuho 22. Jan 2010, 20:51

Jaz sem pri njih kupil objekiv Tokina ATX PRO 28-70 2.8 že pred leti, vse BP.
 0   

Luka Rener @djbeat 30. Mar 2010, 21:03

Kupil dva objektiva pri njih, ampak jih je sel oce osebno iskat. Enega niso imeli v tisti trgovini na zalogi, zato so se lepo potrudili in ga iz druge trgovine dostavili tja (pa ceprav je bil kupec iz druge drzave in bi jih lahko na*egnil smile ), tako da je bil teden dni kasneje ze pri meni.
 0   

Simon @S1m0n 30. Mar 2010, 21:17

No so kar OK, zdaj sem že skoraj 2 meseca lastnik tiskalnika, naročen je bil pri Foto Erhardt prejet v 2 dnevih! Tako, da samo + za trgovino.

Pojdi na:   
Postani Slo-Foto.net član
Zadnje v forumu
Anketa
Kako pogosto uporabljate mobilni telefon za fotografiranje?
Rezultati