0 

Heretic @Heretic 4. Jan 2005, 20:24

V četrtek, 30. 12. 2004 sem bil na Krvavcu in s seboj sem imel fotoaparat, da bi naredil nekaj zimskih fotk v prečudovitem vremenu.
Krvavec je Ljubljani najbližje smučišče, leži pa blizu letališča Brnik, ki je s smučišča lepo vidno v sončnem vremenu. Na sneg se pripeljemo z gondolo(kabinsko žičnico) z znamenitimi "jajci" biggrin . V jasnem vremenu vidimo njive ter travnike v dolini, ob nizki oblačnosti pa je pod nami megleno morje 8O biggrin . V bližini je velik RTV oddajnik, ki skoraj simbolizira Krvavec, čeprav bi to funkcijo prej namenili "plaži" Krvavec. Na njej so postavljeni ležalniki, v bližini pa je bife, tako da ob zračni inverziji sonce prav prijetno greje.
Naredil sem še nekaj fotk krvavške arhitekture, skakalcev in smučišč.
Se opravičujem za slabo kvaliteto fotk, saj sem jih nekatere precej stisnil.

0 

Pele @Pele 4. Jan 2005, 20:29

Prva slika mi je posebej všeč, samo če ne bi bilo take velike kompresije na njej. Kar tako naprej.
   0 

Heretic @Heretic 4. Jan 2005, 20:34

sj original je boljši, samo kaj ko sem odrezal obe palici in smučko :oops:
   0 

ksantipa @ksantipa 4. Jan 2005, 21:20

bravo heretic, lepo biggrin
LP X
   0 

kjask @kjask 4. Jan 2005, 21:34

heretic, lepo si nam prikazal belo pravljico... biggrin

ja, lepo je bilo te dni gor, samo gužva za znoret... ampak na novega leta dan je bilo pa bolj znosno... sem imel ravno kolega na obisku, ki imata gor vikend, pa sta poročala... grin
   0 

tomaž @mju 4. Jan 2005, 21:58

ja se strinjam s pelejem 1. je res super :wink:
   0 

Sandi @Sandi 4. Jan 2005, 22:38

Lepa reportažca. :christmas:
Škljoc !
   0 

Uroš Uršej @Lucifix 4. Jan 2005, 22:46

Super je vidt, da se vsi trudite in delate tako prekrasne reportaže (govorim za tudi obe ostali).

Kar tako naprej grin
   0 

Anže @smoki 20. Jan 2005, 15:02

Dobra reportaža, ki se lepo pokriva s slikami biggrin

Pojdi na:   
Postani Slo-Foto.net član
Zadnje v forumu
Anketa
Kako pogosto uporabljate mobilni telefon za fotografiranje?
Rezultati