0   

xyxy @xyxy 8. Feb 2010, 19:04

Pozdravljeni,

zanima me ali poznate kakšnega dobrega fotografa ki se ukvarja s slikanjem oseb po naročilu. Mi lahko poveste kakšne so cene, ter kontakte fotografov če jih morda imate.
hvala in lp
 0   

Jurek @Jurek 8. Feb 2010, 19:49

.zs
 0   

urosm @urosm 8. Feb 2010, 20:05

Vsi tukaj to počnemo. Lahko izbiraš thumbsup
 0   

Peter Bernik @Noob 8. Feb 2010, 20:45

Jep, to je res najbolj, ker kar vsi tukaj znajo vse fotkat laugh
[url=http://www.peterbernik.com/][img:58355b6b4e]http://blog.peterbernik.com/wp-content/images/podpis.jpg[/img:58355b6b4e][/url]
 0   

Peter Atanackov @Geo 8. Feb 2010, 22:42

Jap tu mamo same profiče v vsem biggrin
 0   

ursa @ursyka 2. Avg 2011, 16:09

pozdravljeni,
sem preprosto 27letno dekle.nisem pepelka,staršilo pa tudi ne.imam se rada,takšna kot sem.rada se fotografiram.izkušenj okol tega nimam,
zanima me,cena fotografiranja za kkakšno mini knjigico za svoj spomin.hvala in lp Urša
 0   

Dule @DuleB 2. Avg 2011, 21:05

Ursyka, svetujem ti, da se s kakšnim fotoklubom dogovoriš za brezplačno fotografiranje/poziranje po sistemu daj - dam. Ti daš njim pisno dovoljenje za nekomercialno objavo posnetkov tvojih portretov/aktov, oni pa tebi tako imenovano Book z dogovorjenim številom strani. Verjemi, da boš s kvaliteto le-te dosti bolj zadovoljna, kot če bi za to najela in plačala prof.fotografa.
 1   

Ziga @nocturnis 3. Avg 2011, 08:49

Noob je napisal/a:

Mislim, da si tazadnji, ki bi lahko take izjavljal.
Zahvala: fotokaj
 0   

urosm @urosm 3. Avg 2011, 10:56

nocturnis je napisal/a:
Noob je napisal/a:

Mislim, da si tazadnji, ki bi lahko take izjavljal.

Noob je v sorodu s Chuck Norrisom. On lahko reče karkoli thumbsup
 2   

urosm @urosm 3. Avg 2011, 10:57

DuleB je napisal/a:
Ursyka, svetujem ti, da se s kakšnim fotoklubom dogovoriš za brezplačno fotografiranje/poziranje po sistemu daj - dam. Ti daš njim pisno dovoljenje za nekomercialno objavo posnetkov tvojih portretov/aktov, oni pa tebi tako imenovano Book z dogovorjenim številom strani. Verjemi, da boš s kvaliteto le-te dosti bolj zadovoljna, kot če bi za to najela in plačala prof.fotografa.

In ko boš zbolela ne hodi k zdravniku, pojdi v društvo vračev ... laugh laugh laugh
Zahvala: piXi, WhiteCell
 0   

Sašo @Sash 21. Avg 2011, 10:42

na voljo prek ZS, se bomo vse zmenili.

Ne smemo na forumu delat reklame biggrin

Pojdi na:   
Postani Slo-Foto.net član
Zadnje v forumu
Anketa
Kako pogosto uporabljate mobilni telefon za fotografiranje?
Rezultati