0   

robert @robz 12. Feb 2010, 14:14

torej imam laptop star 1 mesec z hd led zaslonom, graficna je ati radeon hd 512mb, problem je v tem da pri prehodih iz crne v belo barvo vidim te prehode skoraj v kvadratkih, npr. ce gledam zelo temno sliko z lucjo so prehodi prevec vidni, ce me razumete, vidim crno-temno sivo-sivo-svetlo sivo in sele nato belo, kdo ve v cem je tezava?
 0   

Sašo @ahelos 12. Feb 2010, 14:54

Gonilnik?
 0   

robert @robz 12. Feb 2010, 16:03

zdej nwem pomoje bi mogel imeti, komp je nov, imam pa win 7, ceprav zdaj opazam da sem mogoce fotko gledal prevec od zgoraj, nisem gledal pravokotno na zaslon, pa malo sem si zmanjsal svetlost in je boljse, konkretno govorim za tole fotko

http://www.e-fotografija.com/galerija/gallery_bigpic.php?id=97819&limit=47&sortby=gallery

nevem a je problem vseh led zaslonov da moras fotko gledat pod tocno dolocenim kotom da jo vidis normalno, ce gledam prevec od zgoraj vidim bolj bele tone, ce pa prevec od spodaj pa bolj crne tone

p.s. admin sorry za fotko, ce je neprimerna jo odstranite, lp
 0   

robert @robz 19. Feb 2010, 01:52

ceprav kaj si mislis kot gonilnik?na vseh ostalih monitorjih zgleda vredu, na mojem laptopu pa ne, me ful moti obcasno, ma se kdo drug kako idejo?

lp
 0   

Jan Kajfež @Geccko 19. Feb 2010, 02:48

Sicer ne poznam LED zaslonov, tako da ti ne morm svetovat ali je to normalno ali ne...
Probej si dogradit gonilnik za enkran in za grafično kartico...čeprav win 7 kolikor jaz opažam sam poskrbi za to, so že bili primeri ko winsi niso izbrali najbolj optimalne rešitve...
-- If you saw a man drowning and you could either save him or photograph the event...what kind of film would you use? --
 0   

robert @robz 21. Feb 2010, 20:09

sem si gonilnike za graficno in monitor posodobil in ni nobene spremembe, res nevem kaj bi se lahko bilo
 0   

Jan Kajfež @Geccko 21. Feb 2010, 23:11

Glede na to da očitno tukaj ne boš našel rešitve probaj mogoče še na www.slo-tech.net , tam so malo bolj usmerjeni v take in podobne težave.
-- If you saw a man drowning and you could either save him or photograph the event...what kind of film would you use? --

Pojdi na:   
Postani Slo-Foto.net član
Zadnje v forumu
Anketa
Kako pogosto uporabljate mobilni telefon za fotografiranje?
Rezultati