0 

stakne jožef @stakne 12. Jan 2005, 21:00

ja, na svojem G5 ne znam nastaviti datuma, ki bi bil viden na pregledu fotografij na displaju fotoaparata, na pregledovalniku slik, oziroma na printerskem izrisu. Prosim za pomoč ...
   0 

ksantipa @ksantipa 12. Jan 2005, 21:05

v meniju pod nastavitvami datuma in časa imaš opcijo prikazovanja le-teh na pregledovalniku in na sami fotografiji
LP X
   0 

stakne jožef @stakne 12. Jan 2005, 21:22

ja X najlepša hvala, vendar sem to že vse poskusu, pa nič, ne v meniji date/time niti v print order-ju mi to ne uspe, ne vem ali sem tako smotan ali kaj. prosim za podrobnejša navodila (kljub slovenskim navodilom mi ne uspe)

hvala in l.p - stakne
   0 

Pele @Pele 12. Jan 2005, 21:23

Resetiraj meni grin
   0 

chips @chips 12. Jan 2005, 21:27

Datum na fotografiji ne bo viden, razen pri printu fotografij. Torej, datum lahko vidis samo v EXIFu. Druga moznost pa je, da imas datum odtisnjen na printu fotografije, da narocis fotke s pomocjo print orderja na aparatu samem. Samo in le na ta nacin bos imel datum na fotki.
   0 

Sandi @Sandi 12. Jan 2005, 22:13

Pa ne ga lomit z datumi na sprintanih fotografijah, razen če res ni nujno ... to pokvari izgled same slike.
Škljoc !
   0 

stakne jožef @stakne 12. Jan 2005, 22:32

chips je napisal/a:
Datum na fotografiji ne bo viden, razen pri printu fotografij. Torej, datum lahko vidis samo v EXIFu. Druga moznost pa je, da imas datum odtisnjen na printu fotografije, da narocis fotke s pomocjo print orderja na aparatu samem. Samo in le na ta nacin bos imel datum na fotki.

ja, chips uspelo mi je - hvala

stakne

Pojdi na:   
Postani Slo-Foto.net član
Zadnje v forumu
Anketa
Kako pogosto uporabljate mobilni telefon za fotografiranje?
Rezultati