0 

Pele @Pele 12. Jan 2005, 22:26

Še komu javi error na osnovni strani in se mu stran prikazuje v hrvaškem jeziku?
   0 

Matjaž Očko @matias 12. Jan 2005, 22:30

Samo forum se mi pojavi v Hrvaščini.
   0 

Pele @Pele 12. Jan 2005, 23:03

Potem ti tisti error javi v forumu ne na glavni strani?
   0 

Matjaž Očko @matias 13. Jan 2005, 00:58

Ja, samo na forumu:

Warning: main(modules/Forums/language/lang_croatian/lang_report.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/slofoto2/public_html/includes/page_header.php on line 360

Warning: main(): Failed opening 'modules/Forums/language/lang_croatian/lang_report.php' for inclusion (include_path='.:/usr/lib/php:/usr/local/lib/php') in /home/slofoto2/public_html/includes/page_header.php on line 360

Warning: main(modules/Forums/language/lang_croatian/lang_thread_kicker.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/slofoto2/public_html/modules/Forums/viewtopic.php on line 1091

Warning: main(): Failed opening 'modules/Forums/language/lang_croatian/lang_thread_kicker.php' for inclusion (include_path='.:/usr/lib/php:/usr/local/lib/php') in /home/slofoto2/public_html/modules/Forums/viewtopic.php on line 1091

Zdajle recimo, bom kliknil na "Pošaljite" smile
   0 

Gregor Prodan @progre2 13. Jan 2005, 07:24

jz nimam eroorjev ...
   0 

Milan @MilanJ 27. Jan 2005, 18:23

Na noben način ne morem odpreti Pomoč pogostih vprašanj v slovenščini! Ko kliknem na menijski gumb, se mi odpro v angleščini, potem kliknem na našo zastavico, da bi določil jezik, me vrže na začetek, pa spet klik na Pomoč... in spet so v angleščini, razen treh v zadnjem poglavju pomoči, čisto spodaj... :twisted:
   0 

ksantipa @ksantipa 27. Jan 2005, 18:25

meni deluje v slovenščini :roll: smile
LP X
   0 

Milan @MilanJ 27. Jan 2005, 18:30

Ej, če bi bil jaz Ksantipa, bi mi tudi delovalo, tako sem pa Sokrat..!
biggrin
   0 

ksantipa @ksantipa 27. Jan 2005, 18:32

bigrazz bigrazz kaj na ti kaj prevedem? po ksantipatično? bigrazz bigrazz
LP X

Pojdi na:   
Postani Slo-Foto.net član
Zadnje v forumu
Anketa
Kako pogosto uporabljate mobilni telefon za fotografiranje?
Rezultati