0 

Matej Herbst @matto 13. Jan 2005, 13:04

Že nekaj časa razmišljam o tem postu. Nisem vedel, kako zastaviti. Pa mi je prišlo v glavo.

Lastniki Nikona lahko grajajo(slabe lastnosti) Nikona, ampak Canona samo hvalijo(dobre lastnosti) in obratno z lastniki Canona. Upam, da je jasno.
Tisti, ki niso latniki ne Canona ne Nikona lahko grajajo in hvalijo obe znamki.
Namenjeno je samo SLR in DSLR aparatom.

No pa jaz začnem, kot lastnik Nikonovih aparatov.

Slabosti pri nikonu so največ pri zbiri objektivov saj ne nudi tako široko paleto kot Canon, Manjka nam aparat z ohišjem in cenovni razred kot je 10D ali 20D.

Dobre lastnosti pri Canonu velika izbira objektivov, dobra zasnova ohišij in
nastavitev.

Pa ne bom preveč pustim še za ostale.
   0 

Pele @Pele 13. Jan 2005, 14:32

Uporabnik Ogabe se pri Nikonu pritožuje, ker so objektivi nekoliko dražji, če jih primerjamo s Canonovimi. Ima pa za moje pojme Nikon v ZDA D2H po zelo zelo ugodni ceni. Se ga ne bi branil smile
   0 

Sandi @Sandi 13. Jan 2005, 21:29

Da kot lastnik Nikona pljunem še jaz ... ne v bljižni ne daljni okolici se ne dobi daljinca za proženje za D70, in to že par mesecev, celo na int. trgovinah ga nimajo na zalogi ..... sleep :evil: :evil: .... če kdo ve zanjga naj mi sporoči.

Dobra lastnost Canona ??? A imajo slabe tudi? bigrazz
Škljoc !
   0 

Pele @Pele 13. Jan 2005, 22:17

Sandi jasno da imajo. Ti jih je že matto v drugi temi malo opsial. Sicer se pa sam ne bi branil kakšnega 20D ali še kaj več smile
Skrajni čas je, da Canon naredi aparat med 20D in 1D. Že vidim novo prodajno uspešnico smile
   0 

Matej Herbst @matto 14. Jan 2005, 09:15

Jaz sem bil eden srečnežev, ki je daljinca kupil poleti še po stari ceni smile

Pojdi na:   
Postani Slo-Foto.net član
Zadnje v forumu
Anketa
Kako pogosto uporabljate mobilni telefon za fotografiranje?
Rezultati