0 

Miha Rekar @Mih@ 13. Jan 2005, 16:19

Vsi tovariši in tovarišice, prijatelji in prijateljice fotografije, ki vas vsaj malo zanima avtomobilizem ali blato ali off-road, vabljeni na BF Goodrich & Boltez challenge 2005.
http://www.boltez.si/offroad/challenge2005/index.htm
Enkratna priložnost za slikanje t.i. "freeze" učinkov blata in vode. O nagradah pa takoj, ko bom zvedel vse nagrade, saj se še pogajamo z določenimi sponzorji. Nagrade pa skoraj zagotovo bodo!

Lepo vabljeni vsi!

0 

Heretic @Heretic 13. Jan 2005, 16:53

hmm...zanimivo..mogoče pa pridem.
zrihtaj kakšne dobre pozicije za fotkanje, samo za slo-fotovce :mrgreen: bigrazz
   0 

Pele @Pele 13. Jan 2005, 17:01

Če bo vreme jaz 100% pridem.
   0 

Miha Rekar @Mih@ 13. Jan 2005, 19:38

Na "dirkališču" imaš prosto gibanje po progi. Sploh če letaš okol z eno fotografsko kišto smile

0 

Pele @Pele 13. Jan 2005, 22:20

Lahko prideš zraven proge brez akreditacije? Zadnjič jaz nisem smel sad
   0 

Matej Herbst @matto 14. Jan 2005, 13:31

Pele se ti pridružim, če bo lepo vreme. če ne bomo ob progi pa bomo morali vreči ven tele objektive smile
   0 

Vocko @Vocko 16. Jan 2005, 22:09

Ne sam, da bom šel, še celo sodeloval bom biggrin

Pol bom pa enega od vas nažical, da me mal pofotka. Zadnjič sem bil v Avstriji na enem offroadu, sam kaj, ko voziš, pa nimaš časa še slikat zraven...
   0 

iztok @izo 16. Jan 2005, 22:43

kaj pa voziš, kakšno Nivo :mrgreen: al kaj bolj konkretnega (čeprav po mojem nivo nišfoh terenc, samo ni ravno za ženske rokice)? aja, kaj smisel pa ma vožnja, čim manj kazenskih al bolj na cajt?
   0 

Vocko @Vocko 17. Jan 2005, 09:53

Suzuki Vitara. Pa ne bi šel tekmovat, ampak se mal tko za lasten užitek zapeljat biggrin
   0 

Miha Rekar @Mih@ 3. Mar 2005, 20:37

SPREMEMBA!!!!! Ni več prostega gibanja po progi, razen za akreditirane fotografe. Akreditacijo pa lahko dobi vsak, ki... ...prebere spodnja pravila.

Natečaj za najboljšo fotografijo BFGoodrich & Boltez Challenge

Pravila:
- Sodeluje lahko vsak fotograf, ki ima vsaj malo izkušenj s slikanjem na takšnih in podobnih prireditvah
- Prijave se zbirajo do 10.03.2005 na naslovu miha.rekar@gmail.com, v prijavi navedite ime in priimek, letnico rojstva in kontaktno telefonsko številko, na kateri boste dosegljivi na prireditvi
- Vsak akreditiran fotograf mora, v kolikor želi sodelovati na natečaju, poslati 5 fotografij v roku 48 ur po zaključku prireditve na e-mail naslov: miha.rekar@gmail.com
- Vsi akreditirani fotografi so deležni brezplačne prehrane in pijače na kraju prireditve s strani organizatorja
- Nagrade za najboljše slike po izboru žirije so:
o 1. mesto - srajca in čepica BFGoodrich ter torba
o 2. mesto - srajca in čepica BFGoodrich
o 3. mesto – srajce BFGoodrich
- Vsi akreditirani fotografi se bodo lahko (na lastno odgovornost) gibali prosto po progi, vendar ne smejo ovirati tekmovanja
- Organizator ne odgovarja za morebitno poškodovano fotografsko opremo
- Fotograf z oddajo slik na natečaj dovoli organizatorju objavo le-teh slik

0 

Pele @Pele 4. Mar 2005, 00:13

Ja seveda še zastonj slike jim boš dajal. Te so pa dobri....
   0 

iztok @izo 4. Mar 2005, 00:29

hmm, res malce šfoh nagrade.
ne vrjamem, da bi kakšen bolj napreden fotograf vleku s sabo za 500k in več opreme (ponavadi ta takšen stvari nucaš najboljšo opremo) po vsem tistem blatu, da bi dobil eno majico pa kapo.
škoda, z malce več vzpodbude lahko dobiš veliko zelo kvalitetnih fotografij, tako bo pa bolj ostalo na snapshotih, po mojem.
   0 

Miha Rekar @Mih@ 4. Mar 2005, 08:20

@izo:To so minimalne nagrade. Zaenkrat je tako in najverjetneje se bo spremenilo na bolje. Pride še kakšno presenečenje :mrgreen:
@pele:Saj ne bo zastonj, saj dobiš hrano, pijačo, lahko se gibaš po progi, če boš dobre slike na redu pa dobiš še nagrade.

@all: Tu se gre bolj za izkušnjo in avtomobile, progo, ki jo ne vidiš vsak dan, pravzaprav jo ne vidiš skoraj nikoli, ker je takšnih tekmovanj malo. Ta natečaj je samo majhna vzpodbuda za fotografe, drugače pa je stvar res fina za videt.

0 

Pele @Pele 4. Mar 2005, 10:49

Samo da se ne bodo sedaj fotografi drenali kot.... Se bojim da se jih bo prijavilo preveč, ker lahko kar vsak smrtnik dobi akreditacije? Se slučajno motim?
   0 

Miha Rekar @Mih@ 4. Mar 2005, 11:39

Verjami, da jih ne bo preveč, vsekakor pa imajo prednost fotografi z izkušnjami, ker če bo folka preveč bo omejitev.
Vabljeni pa seveda vsi.

0 

Dax @Dax 4. Mar 2005, 12:08

Mih@, jaz pridem sigurno. Pravzaprav "wear a rose in your pocket", da te bom prepoznal ... no, pa saj te bom našel, upam. Ker bom za Gorenjski glas verjetno delal fotoreportažo. To pa pomeni, saj veš ... tisti National Geographic motto: we go further to take you closer. Se pravi, priti bom moral bližje, na čim več koncev, pofotkat vso dogajanje, zakulisje ipd. Pa še mal informacij bom rabil seveda, ker bom moral nekaj tudi napisat.

Zmešan, kot sem, bom hotel zelo blizu tudi vsemu blatu, pa nisem še točno zihr, a bom to res izvedel a ne. Fotoaparat v vrečo, ja, to bi šlo, ampak v kaj naj se pa jaz oblečem, da ne bom kot prašič? sad

No, kakor koli že, dobiš tudi mail, da se uradno akreditiram.
LP,
L
   0 

Miha Rekar @Mih@ 7. Mar 2005, 19:25

Samo pozivam vas, da se rok oddaje prijave hitro bliža (10.3) in v kolikor bo preveliko število fotografov se naredi selekcija po sistemu, kdor prvi pride, prvi melje, tako, da če želite priti bliže pošljite prijavo čim prej.
:arrow:

Pojdi na:   
Postani Slo-Foto.net član
Zadnje v forumu
Anketa
Kako pogosto uporabljate mobilni telefon za fotografiranje?
Rezultati