0   

matic serbelj @jmag666 10. Apr 2010, 13:04

Pozdravljeni! smile

Sem pred snemanjem enega video spota in bi rabil malo pomoči.

Kupujem namreč tripod - nekje do 150 eur za video (fluid head) in suction cup-e za avto posnetke . po možnosti z dodatno palico itd.

Prosim za nasvete in linke.
 0   

iztok @izo 10. Apr 2010, 16:00

mislim, da manfrotto dela oboje..
 0   

matic serbelj @jmag666 10. Apr 2010, 16:04

na manfrotto strani je malo težko najdit vse ... v iskalnik dat suction cup najde bolj malo. Me pa bolj zanima kakšne tripode bi svetovali za video.
 0   

matic serbelj @jmag666 10. Apr 2010, 16:17

torej da bi vzel tripod na katerega bi lahko dal te gumice? to bi bilo super .. pa ta glava pa bi mogoče celo prišel skozi za 350 - 400 eur, to pa bi šlo.

Ker tripod je to na sliki na photography-on-the.net linku? gori na Hyundai-u? Točno kaj takega bi imel.
 0   

iztok @izo 10. Apr 2010, 16:24

za na avto najbrž ne rabiš video glave, video glava pride v poštev, ko operiraš z kamero na stativu sam.
stativ pa ja najbrž kakšna manjša serija in verjetno karbon. kolkr sem razumel, se dobi tiste špice, ki se jim namesto nogic potem namontira na gumice.
malo pa že sam pobrskaj, meni je vzelo minutko, pa ne poznam tolk teh zadev.
 0   

matic serbelj @jmag666 10. Apr 2010, 16:26

se, te linke sem vse že prej pogledal smile zdaj še na fredmiranda.com pa cinema5D.com in podobnih stvareh sprašujem smile Sem v kontaktu z enim avstralcem - rigshots.com.au in mi tudi on malo svetuje. Ko bom bolj pameten bom še tu napisal, če bo koga zanimalo smile
 0   

iztok @izo 10. Apr 2010, 16:33

očitno ne dovolj, drgač bi že vedel za manfrotto ipd grin
kr vesel na delo, pa ko boš scumpral kakšen video, objavi, predvsem making of, hehe.
 0   

ogabe @ogabe 10. Apr 2010, 19:09

Kar se mene osebno tice, ne bi za to nikoli uporabljal tripoda. Za te stvari je veliko bolj prirocen (ter hkrati varen) magic arm (prav tako Manfrotto).
[url=http://www.photo.si]PhotoSI[/url]

Pojdi na:   
Postani Slo-Foto.net član
Zadnje v forumu
Anketa
Kako pogosto uporabljate mobilni telefon za fotografiranje?
Rezultati