0 

Zlehty @Zlehty 17. Jan 2005, 15:00

Zanima me kvaliteta slik pri slikanju s slabsi svetlobi s Fujijem 7000, prebral sem da niso prevec dobre, sedaj me pa zanima vase mnenje.
Iskal sem po forumu ampak tega nisem zasledil.
Hvala in LP
   0 

Matej Herbst @matto 18. Jan 2005, 15:08

Pri S7000 ni problem pri kvaliteti fotografije v slabi svetlobi temveč z ostrenjem na Avtofokus, ki ne ostri in ne ostri.
Kvaliteta fotografije je mene osebno še presenetila v plus, kos sem imel aparat na testu še posebno z dodatno bliskavico.

Rešitev je ostrenje enako oddaljenih predmetov, ki so bolj na svetlem in potem premakneš ali pa ročno ostrenje.

lp
   0 

Zlehty @Zlehty 18. Jan 2005, 17:19

matto je napisal/a:
Pri S7000 ni problem pri kvaliteti fotografije v slabi svetlobi temveč z ostrenjem na Avtofokus, ki ne ostri in ne ostri.
Kvaliteta fotografije je mene osebno še presenetila v plus, kos sem imel aparat na testu še posebno z dodatno bliskavico.

Rešitev je ostrenje enako oddaljenih predmetov, ki so bolj na svetlem in potem premakneš ali pa ročno ostrenje.

lp

ty
Odločam se za nakup, pa mi vsak podatek prav pride.
LP
   0 

Matej Herbst @matto 18. Jan 2005, 17:28

Mistfis ima zelo dobro ceno rabljenega za komplet, poglej je pa po mojem aparat S7000 v svojem razredu brez konkurence.
   0 

Zlehty @Zlehty 19. Jan 2005, 18:16

matto je napisal/a:
Mistfis ima zelo dobro ceno rabljenega za komplet, poglej je pa po mojem aparat S7000 v svojem razredu brez konkurence.

Hvala za info, ampak bom novega kupil. grin
   0 

JureV @JureV 19. Jan 2005, 18:31

Ke ze Zlehty, si iz taroka preišo v fotkanje, hehe. Veliko užitkov:)
lp

Pojdi na:   
Postani Slo-Foto.net član
Zadnje v forumu
Anketa
Kako pogosto uporabljate mobilni telefon za fotografiranje?
Rezultati