0 

furbi @furbi 21. Jan 2005, 14:06

Živijo

Če dober mesec se odpravljam v JV Azijo.
Zanima me, če ima kdo kakšne izkušnje z nakupom foto opreme v Bankoku? Se jo splača kupit, ali so cene podobne kot pri nas?

Zanima me konkretno nakup kakšnega širokokotenga objektiva za Nikona?

lp
furbi
   0 

tomaž @mju 21. Jan 2005, 14:14

a ni bil tam cunami?? 8O
   0 

primoz75 @primoz75 21. Jan 2005, 14:26

pobrskaj kaj po netu...

:wink:
   0 

Mihy @Mihy 21. Jan 2005, 15:06

glej tako je
vsi pravijo da je tam na ''trznici'' vse ful poceni (no js sm dobu od tam Oakley ocala za 20 eur 8O ) samo foto oprema je tam pa vsepovsod drazja kot pri nas
ker je bla tam moja sestra pa sem reku da naj pac prinese ce vidi kje 300d pod 500 eur (no vsaj upal sem da bo tako poceni)
pa mi ni nic prinesla ker so bli +1000eur
tak da postuderaj kako je kaj s temi nakupi :?
   0 

Bojan Stepancic @bododo 25. Jan 2005, 17:55

Sem bil tam 2 leti nazaj pa po pravici povedano nisem upal kupiti nič v zvezi z fotografijo. Našel sem tržnico kjer so prodajali samo rabljeno opremo pa so bile cene precej visoke. Potem sem pa zašel v ulico kjer je bilo vsaj 20 trgovin z fotoopremo tudi tam je bilo nekako sumljivo. Poleg fotoopreme si lahko kupil tudi kosilnico, škarje, kladivo, in še kaj. V najbolj ugledni trgovini sem se pa le malce pozanimal o cenah ja pa je bilo tako da je bil naprimer kao original nikkor polovico cenajši od original Tokininega objektiva.

Vseekakor ni za računat z nakupi fotoopreme na Tajskem.
Baje je drugače v singapurju kjer so najnižje cena na tem koncu sveta.

L.p.
Bojan
   0 

Bojan Stepancic @bododo 25. Jan 2005, 17:56

Sem bil tam 2 leti nazaj pa po pravici povedano nisem upal kupiti nič v zvezi z fotografijo. Našel sem tržnico kjer so prodajali samo rabljeno opremo pa so bile cene precej visoke. Potem sem pa zašel v ulico kjer je bilo vsaj 20 trgovin z fotoopremo tudi tam je bilo nekako sumljivo. Poleg fotoopreme si lahko kupil tudi kosilnico, škarje, kladivo, in še kaj. V najbolj ugledni trgovini sem se pa le malce pozanimal o cenah ja pa je bilo tako da je bil naprimer kao original nikkor polovico cenajši od original Tokininega objektiva.

Vseekakor ni za računat z nakupi fotoopreme na Tajskem.
Baje je drugače v singapurju kjer so najnižje cena na tem koncu sveta.

L.p.
Bojan

Pojdi na:   
Postani Slo-Foto.net član
Zadnje v forumu
Anketa
Kako pogosto uporabljate mobilni telefon za fotografiranje?
Rezultati