0 

Pele @Pele 22. Jan 2005, 18:28

Se bo kdo udeležil tega
   0 

Matej Herbst @matto 22. Jan 2005, 20:01

Nažalost ne, ker ne živim v LJ, zgleda pa zanimivo
   0 

abo01 @abo01 22. Jan 2005, 22:27

Predavatelji so dobri in od vsakega se da veliko izvedeti ne le o popotni fotografiji, ampak o fotografiji nasploh.
   0 

Andrej Cec @Zajc 23. Jan 2005, 20:23

Tečaj je res na nivoju, se splača tud kakšen kilometr nardit vsak dan.
   0 

tomaž @mju 23. Jan 2005, 21:46

šteri ure pa pol??? ja res bo kvalitetno!! škoda da ni v petek...
   0 

Ciril Jazbec @Gandalf 23. Jan 2005, 22:30

lejte folk;

jst sem se ga udelezil lani maja. ta natecaj mi dejansko odprl nove horizonte v fotografiji. dobil sem res veliko novega znanja, ceprav sem ze veliko znal.
toplo ga priporocam vsakomur. veliko se naucis. veliko zves kako fotkajo fotografi. predavatelji so zelo kvalitetni. iztok je car in faca da vecje ni. smejali se boste non stop... skratka ucili se boste in hkrati se imeli fajn.

cena je za 34 jurjev oz 37 jurjev za odrasle.... se splaca! vec kot splaca. ko pogledam nazaj bi placal tud 50 jurjev...ker sem se toliko naucil. se danes kdaj pa kdaj pogledam med zapiske...

torej ce zelite delati boljse fotke, spoznati kako delajo profesionalci, kako fotkat na potovanju, kako napisat, objavt in plasirat reportaze. al pa se met fajn in naucit kaj tehnicenega od studijskih luci do makro do nevem kaj. pojdite!! 8)
vztrajaj, vztrajaj in se enkrat vztrajaj....vse je odvisno od tebe samega!
   0 

tinekr @tinekr 24. Jan 2005, 07:51

Vsaka naložba v znanje se izplača smile
   0 

Ciril Jazbec @Gandalf 24. Jan 2005, 14:46

ja ta nalozba v ta tecaj se 100%:!:

kajti bil sem ze na drugih predavanjih ki so bila porazna... kr neki... in nisem odnesel nic.
:?
   0 

chips @chips 24. Jan 2005, 14:48

Menim, da je tecaj casovno prevec raztegnjen... Enostavno ce nisi iz Lj. se tega tecaja ne mores udelezit...
   0 

Ciril Jazbec @Gandalf 24. Jan 2005, 15:01

se ne strinjam.

jst sem iz trzica in sem se vsak dan vozil tja in nazaj.

ma sj danes so itak hitre ceste. in si v eni urci takoj v ljubljani.
vem da je bil tudi nekdo tudi iz obale!! in se je vozil na tecaj.

ma nevem no.... splaca se... odvisno kolk ti je do fotografije...
   0 

chips @chips 24. Jan 2005, 15:20

gandalf: osebno sem iz Obale in nikakor mi nebi zneslo priti 2x tedensko na tecaj, ce vpostevam, da me pride pot tja in nazaj 5000 SIT (benzin in avtocesta). Ce grem 4x na tecaj si lahko izracunas koncni potni strosek. Da o sluzbi ne govorim, ki bi moral fehtat fraj popoldneve...
Do fotografije mi je veliko, vendar mora clovek racionalno razmisljat.
   0 

Gregor1 @Gregor1 24. Jan 2005, 15:46

Iztok je zakon!Če se človek hoče nekaj naučit, potem ni pomembno kakšno pot narediš do znanja in ne gledaš na denar...ampak na to, kaj se lahko naučiš in potegneš iz tega. Dobiš tudi neke vrste poguma, ker prej nikoli nisem dal nobene fotke na nobeno razstavo, lani v jeseni je pa moja fotka zmagala na tekmovanju v portretni fotografiji. Vsak si mora sam razčistit v glavi, če potrebuje znanje ali ne in kaj vse je pripravljen narediti za to.Osebno sem bil na Iztokovem tečaju in sem se vozil iz Brežic v Cerkno...=veliko kilometrov, a vem da niso bili(kilometri) zaman.Nekaj sem že znal in vedel o fotografiji, a se ti na takšnem tečaju določeni pojmi lepo razporedijo v "predalčke v glavi", da nimaš vse razmetano.Dobiš tisto piko na i ... smile Vsak tak tečaj je vreden denarja, ki ga vložiš, sploh če so takšni foto majstri... smile ki te zagotovo kaj novega naučijo... Le pogumno!

Pojdi na:   
Postani Slo-Foto.net član
Zadnje v forumu
Anketa
Kako pogosto uporabljate mobilni telefon za fotografiranje?
Rezultati