0   

Martin Peca @mPECA 18. Maj 2010, 21:27

Zdravo,

vem, da ne bo nekega bajnega odziva ampak vseeno...
v ponedeljek 17.05.2010 okoli 17:00 ure so se v Črnem Kalu izgubile sledi za foto torbo CASE LOGIC, v njeni notranjosti pa je bil CANON 30D s TAMRON 17-50 objektivom. Zraven je bila še prazna baterija, podatkovni kabel, daljinsko sprožilo dolžine 1,5m in nekaj krpic za čiščenje. Na fotoaparatu je pritrjena tudi ploščica za stojalo.

Fotoaparat je malenkost poškodovan, ima nekaj globljih prask v spodnjem levem kotu, ob gumbu smetnjaka/delete.

Na fotoaparatu so bile fotografije posnete tisti dan med plezanjem v Črno kalski steni.

Fotoaparat je najbrž ostal na parkirišču zraven avtov.

Vsakomur, ki bi imel kakršnokoli informacijo ali morda zasledi kakšen oglas s podobno vsebino, mu bom izjemno hvaležen, če bo pa informacija me privedla tudi do fotoaparata, bom to nagradil tudi s finančnim vložkom v prijaznost in pravičnost.

LP

Martin
 0   

iztok @izo 18. Maj 2010, 21:31

uf, bummer..
ne vem, če bo ravno tebi pomagalo, ampa mogoče v poduuk ostalim (vključno z menoj):
dobro si je kakšno serijsko, račun ipd prepisat ali prefotkat kam v arhiv, ravno za takšne primere. je najbrž potem lažje dokazovanje, sploh za kakšne hece s policijo ipd.

upam, da najdeš oz. da oprema najde tebe.
 0   

Martin Peca @mPECA 18. Maj 2010, 21:41

Papirje z vsemi številkami in šiframi imam doma, ma ne bodo dosti pomagali sklepam.
 0   

Gorazd Zupančič @Zupi 18. Maj 2010, 22:06

So ti vlomil ali si bil samo nepazljiv?

Smola tole, naredi pa obvezno prijavo na policijo in daj serijsko, mogoče boš imel srečo in dobiš nazaj.
 0   

RZ67 @RZ67 19. Maj 2010, 14:20

Spremljaj tudi http://www.policija.si/index.php/najdeni-predmeti, pa na lokalno radijsko postajo se ti splača dat obvestilo. Veliko sreče thumbsup Nekaj podobnega se je zadnjič zgodilo eni znanki s FB, ki je pozabila DSLR na eni klopici pred enim blokom in ga je dobila nazaj. Je slišala obvestilo lokalne radijske postaje, da ga je nekdo našel.
 0   

Tomaž Pirman @tomovader 19. Maj 2010, 19:35

včas se splača tut oglase na bolhi pogledat grin hitr kdo ukradene rači prodaja ...!!!
Če hočeš spremeniti svet, moraš najprej spremeniti sebe!
 0   

Martin Peca @mPECA 21. Maj 2010, 16:39

še vedno se išče, oddan je bil oglas na radijski postaji, sporočil sem policiji, v kolikor mogoče kdo prinese aparat tja, šel sem po vasi, kjer je bil fotoaparat izgubljen in razširil glas ter oddal moj kontakt,...

sicer pa si že ogledujem kaj za vraga en fotoaparat bi kupil zdej, ker nekako nimam dobrega občutka...

Pojdi na:   
Postani Slo-Foto.net član
Zadnje v forumu
Anketa
Kako pogosto uporabljate mobilni telefon za fotografiranje?
Rezultati