0 

Pele @Pele 23. Jan 2005, 22:07

Pohvale, kritike..... smile Vse sprejemamo.
   0 

andyz @andyz 23. Jan 2005, 22:13

Kaj pa vem. Mogoče je treba še mal počakat, da se navadimo. Samo se bomo težko, ker se mi zdi, da je vsak dan kaj novega, da komaj sledimo spremembam.
Odpiranje slik v galeriji je sedaj bolj enostavno, ker ti jo odpre že v polni velikosti, je pa po drugi strani to tudi malo nerodno, ker imaš ob fotki zraven še vso "solato" na zaslonu. Včasih bi fotko raje pogledal samo zase, brez vsega balasta.
andyz
   0 

BBKing @BBKing 23. Jan 2005, 22:13

Na prvi videz mi je precej všeč.
   0 

tomaž @mju 23. Jan 2005, 22:14

super, res eno veliko pohvalo vsem, ki ste sodelovali pri izdelavi!! edino kar me moti, je kako prideš do kategorij v galeriji!! pa še tole pa bo popolen, npr. v kategoriji ljudje je možno videti le prvo stran!! drugače, pa res še enkrat povem, da je super!! :wink:
   0 

Uroš Uršej @Lucifix 23. Jan 2005, 22:15

Galerija se bo s časom še izboljšala. Drugače pa je za nas kar značilno da se ne radi navajamo na nove spremembe - tokrat se boste kar morali smile
   0 

Peter Bernik @Noob 23. Jan 2005, 22:15

Zelo všeč, sem pa nezadovoljen ker skoraj cel vikend ni delal portal. Sem mislil, da ste pred novim letom vse porihtali. Sicer pa nevem zakaj bi sploh bil portal off-line, če se nadgradi na novo verzijo, bi pač stari lahko deloval, dokler novi ni pripravljen na uporabo.
No pa saj ni pomembno, zdaj dela in če bo še v prihodnje bom zelo zadovoljen biggrin .
   0 

iztok @izo 23. Jan 2005, 22:25

tisti izpadi niso imeli veze s prenovo strani.
   0 

Ciril Jazbec @Gandalf 23. Jan 2005, 22:25

bravo.
ful vsecno in boljse....
res.

prav lepo zgleda. kapo dol. 8)
vztrajaj, vztrajaj in se enkrat vztrajaj....vse je odvisno od tebe samega!
   0 

Sandi @Sandi 23. Jan 2005, 22:35

Lepo, lepo. Sem kar zadovoljen. biggrin
Škljoc !
   0 

andyz @andyz 23. Jan 2005, 22:38

Pogrešam izbirni meni, ki se je prej pojavil, ko si šel s kurzorjem na galerijo. Je bilo bolj praktično.
andyz
   0 

Uroš Uršej @Lucifix 23. Jan 2005, 22:40

meniji povzročajo počasnejše nalaganje strani in znajo včasih biti več kot nadležni, zaradi tega smo jih tudi odmaknili.
   0 

kjask @kjask 23. Jan 2005, 22:45

bomo že potrpeli... če je hitreje, je bolje...

lep izgled! pomanjšane in stisnjene črke so mi še posebej všeč. biggrin

kaj pa logotip? znak mi je všeč, tipografija napisa "slo-foto" pa ne preveč... čeprav se človek navadi, ampak če se že spreminja...
a se dela kaj v tej smeri?
   0 

Uroš Uršej @Lucifix 23. Jan 2005, 22:46

Tudi glava strani se še zna zoblikovati v prihodnje (poudarek "zna").
   0 

kjask @kjask 23. Jan 2005, 22:50

luc, ni tako zelo moteče!
Samo ko smo glih pri spremembah, sem se spomnil...

počasi! bo že... če bo... grin
   0 

David Vatovec @davidv7 24. Jan 2005, 08:26

Predlagam, da se v galeriji da kakšno bolj nevtralno ozadje namesto modrega (temno sivo).
Važen je fotograf ne oprema!
   0 

tinekr @tinekr 24. Jan 2005, 08:29

Za zdaj mi zgleda kar super, nobenih pripomb smile
   0 

VOLPE @VOLPE 24. Jan 2005, 08:43

večji format slik?
Lisjak Matej
   0 

Uroš Uršej @Lucifix 24. Jan 2005, 08:45

Glede večjega formata smo imeli že eno debato v forumu in se jih je večina strinjal, da je format 900x700px več kot dovolj za prikaz fotografij. Pa tudi problem bi bil pri prikazovanju večjega formata.

David: bom v prihodnje naredil skripto, ki bo omogočala zamenjavo barve okvirja. Tako da si bo uporabnik lahko sam nastavil željen barvni odtenek.
   0 

Miha Skulj @mihaha 24. Jan 2005, 09:21

men je všeč!
je res da je treba malce navadit na tole novo podobo,
ampak vsekakor so spremembe dobrodošle,
še posebej v galeriji, kjer ti fotk ni treba še enkrat povečevat!

drugač pa mel motijo tele novi fonti, ker mi enkrat prikaže šumnike, drugič pa spet ne, ampak pomojem je moj komp kriv. nevem.

u glavnem,
thumbs up!
   0 

Matej Herbst @matto 24. Jan 2005, 09:28

Moje pohvale za izgled strani bolj všečno za oko. Pogrešam pa drsnike v menujih, še posebno z aforum in galerijo. Prebral sem, da so motili se bomo pač navadili po novem.

Ocena 4+

LP Matto

Pojdi na:   
Postani Slo-Foto.net član
Zadnje v forumu
Anketa
Kako pogosto uporabljate mobilni telefon za fotografiranje?
Rezultati