0 

mark @x4maximus 24. Jan 2005, 08:01

Pozdravljeni
Zanima me sledeče:katero bolj "športno" uro bi kupili za omenjeni denar? Ker za tak denar še ne moreš dobiti Omeg ,Tag Heuerjev in Breitlingov (zdaj že približno veste,kaj se mi dopade. ..),mi prosim pomagajte pri izbiri z cenami in slikami,,,, Mogoče kakšen Longines? Movado? Certina?

Mogoče ima kdo kakšno idejo in je videl kje kaj "ugodnega" za tak rang ur in mi lahko pomaga z nasvetom...
Je kje na naših slovenski straneh cenik od omenjenih firm? Jaz nič ne najdem,,,,

hvala in lp
   0 

tomaž @mju 24. Jan 2005, 08:04

jz bi si canona... :? 8O :wink:
   0 

tomaž @mju 24. Jan 2005, 08:16

http://www.thewatchery.com/Watches.asp?Brand=3&Gender=All&source=MD6 če bi ti kaj slike pomagale...
   0 

tinekr @tinekr 24. Jan 2005, 08:26

Nekdo se pa dela frajera c c c. Sicer pa se ljudje na foto portalu bolj zanimajo za fotografsko opremo, ne pa ročne ure. :evil: :twisted:
   0 

tomaž @mju 24. Jan 2005, 08:28

ane, zdej popravljam moje prvo sporočilo, bi raje olympusa...
   0 

VOLPE @VOLPE 24. Jan 2005, 08:34

ma koga boli k za uro... pejdi v trgovino reci kolko maš v žepu in ti bojo oni svetovali... al si hotu vedet naša mnenja kako deluje ko je luna, kake polarizatorske šipice moreš dat gor da lepše vidiš iz tvoje drage ure? lol
Lisjak Matej
   0 

charlie9 @charlie9 24. Jan 2005, 09:34

Kako repliko Omeg ,Tag Heuerjev in Breitlingov dobis ze za 180-200 dolarjev. Pa še ločiš jih ne od originalov! idea

Lp
   0 

Marijan Ponikvar @martest 24. Jan 2005, 09:36

x4maxsimus:

Zgrešil si temo - premakni se na "smeh"

Ko se boš odločil, kakšen zapestni nakit si boš kupil in kje, se spet javi na forum, morda te bo kdo lahko prišel slikat.
Fotke glede na zahtevnost motiva ne bodo nič posebnega, lahko pa ti zagotovimo ceno na visokem nivoju :mrgreen:

Še en predlog: katerikoli model ure po tvojem izboru, vgrajen v granitno kocko (lahko tudi druga eksotična oblika) - teža kompleta je 25,4 kg - ne nosi se na roki, ampak je namenjena obešanju okoli vratu :mrgreen: :wink:
lp urmaher m
Vidim skozi iskalo, torej sem
   0 

tinekr @tinekr 24. Jan 2005, 09:39

Bravo martest lol
   0 

David Vatovec @davidv7 24. Jan 2005, 10:04

Fantje in dekleta ne se tako delat norca no a ne vidite da potrebuje pomoč - pošlji mi zasebno sporočilo poznam enega dobrega psihoanalitika! biggrin
Važen je fotograf ne oprema!
   0 

Matev @Matev 24. Jan 2005, 10:29

Citiram:
Zanima me sledeče:katero bolj "športno" uro bi kupili za omenjeni denar? Ker za tak denar še ne moreš dobiti Omeg ,Tag Heuerjev in Breitlingov (zdaj že približno veste,kaj se mi dopade. ..),mi prosim pomagajte pri izbiri z cenami in slikami,,,, Mogoče kakšen Longines? Movado? Certina?

bi se ti raje naučil ločila postavljati
potem pa uro kupuj
ker drugače bo isti efekt kot, da bi dal uro opici
   0 

Dingo @Dingo 24. Jan 2005, 10:48

hmm a zdej se že o ročnih urah menimo na foto portalu. no ja še mal pa bomo zrezke prodajal. al pa v malih oglasih, bo pisalo: prodam kravo simentalko, al pa prodajam prašiče za zakol.
haloooo kam le hiti ta svet smile
   0 

Uroš Uršej @Lucifix 24. Jan 2005, 11:05

Temo zaklepam...

Pojdi na:   
Postani Slo-Foto.net član
Zadnje v forumu
Anketa
Kako pogosto uporabljate mobilni telefon za fotografiranje?
Rezultati