0   

Peter @MX_Peter 24. Maj 2010, 23:23

Se že dalj časa zafrkavam v photoshopu, kako bi avtomatizirano dodal logo na fotke nižje resolucije ali pa kar ime in da bo samo od sebe dodalo logo na spodnji desni rob slike in cca 80% transparentno, ne glede na to kako je slika obrnjena...Sem že poskušal s Actions (Alt+F9) in da nato ta ukaz odpreš v Automate-Batch...pa mi vseeno ni ratalo....

Pomoč zelo dobrodošla grin

Lp, Peter
 0   

Peter @MX_Peter 25. Maj 2010, 08:45

Hvala ti...mislim da sem našel nekaj kar mi bo prišlo prav...bom sprobal zvečer, ko pridem domov smile
>>> Better to be a racer for a moment, than a spectator for a lifetime <<<
 0   

Peter @MX_Peter 28. Maj 2010, 12:04

Imam še eno vprašanje. Kako naj nastavim, da bo napis, ki ga z ukazom place obdržal enako velikost pixlov? Opazil sem če je slika pokončna se kot kaže ravna na dolžino vodoravne stranice, potem pa velikost "place"anega objekta določi s procenti...kdorkoli???

Še primer kako mi naredi avtomatiziran postopek:
NAVPIČNA POSTAVLJENA SLIKA

VODORAVNO POSTAVLJENA SLIKA
>>> Better to be a racer for a moment, than a spectator for a lifetime <<<
 0   

Peter @MX_Peter 22. Jun 2010, 06:41

Pozdravljeni

Še enkrat jaz grin Kaj mi lahko kdo pove, v čem bi lahko bil problem, da ko dam v avtomatizirano postavljanje loga na sliko, mi prvih nekaj slik naredi vredu, potem jih nekaj spusti, pa spet naredi in izpusti skoraj 50/50 procentov. Je veliko slik kjer ni dodanega loga.

Logo pa doodajam tako, da posnamem akcijo z ukazom place (vstavim urejen logo, ki je shranjen v PSD) ga nastavim na željeno sliko in shranim....se komu sanja kje bi lahko ležal problem???

Hvala za odgovore...LP, Peter

Pojdi na:   
Postani Slo-Foto.net član
Zadnje v forumu
Anketa
Kako pogosto uporabljate mobilni telefon za fotografiranje?
Rezultati