0   

Jan Kajfež @Geccko 3. Jun 2010, 13:05

Jaz imam ta srednje....moje mnenje je da so za ta denar vredu....do zdej se mi še ni zgodil da se nebi sprožil...domet je tako tako...ne pričakuj ravno veliko...edina pomankljivost je to da ko daš fleš gor se ti ne zdi ravno stabilno...čeprav še nisem imel težav s tem....
Drugače si pa raje poglej za kakšnimi Cactus v4....
-- If you saw a man drowning and you could either save him or photograph the event...what kind of film would you use? --
 0   

Simon @partyzan10 3. Jun 2010, 13:24

Kakšen pa je domet piše do 20 metrov?
Poročna fotografija http://www.justmarried.si/
 0   

Jan Kajfež @Geccko 3. Jun 2010, 13:35

Realno je do nekje 10m dokaj brez problema...med 15 in 20 se pa počasi začnejo težave...
-- If you saw a man drowning and you could either save him or photograph the event...what kind of film would you use? --
 0   

Erazem @erazem 3. Jun 2010, 15:17

Če me spomin ne vara, je v vseh isto drobovje. V glavnem, imam PT-04 v ohišju s prvega linka, domet je čez 20m, proženje deluje brez problemov tudi v zaprtih prostorih čez nekaj sten, omejitev je edino, če je sprejemnik za kakšnim večjim kovinskim predmetom (beri: avto ipd.). Občutljivi so na polnost baterij v sprejemniku, verjetno je namesto rechargeable bolje uporabiti alkalne baterije. Izberi ohišje z nizko montažo fleša na sprejemnik, prvi znajo delovati nezanesljivo.
erazem

Pojdi na:   
Postani Slo-Foto.net član
Zadnje v forumu
Anketa
Kako pogosto uporabljate mobilni telefon za fotografiranje?
Rezultati