0   

suhi @suhi 13. Jun 2010, 18:58

Odločil sem se da kupim fotoaparat, vendar o njih ne vem veliko zato vas prosim za nekaj pomoči. Ker kupujem svoj prvi zrcalorefleksni fotoaparat ne želim takoj kupiti nekaj zelo dragega. Zaenkrat sem gledal po internetu in v oči so mi padli naslednji:
sony a290, a390
nikon d3000
canon eos 1000d

Kateri se vam zdi najboljši (ponuja največ za svojo ceno)?

Hvala za vso pomoč že vnaprej biggrin
 0   

Andrej @fotokaj 13. Jun 2010, 19:20

Sprašuješ, kateri od najcenejših iz najnizjega razreda DSLR aparatov ponuja največ za svoj denar ... dejstvo je, da so vsi del istega šmorna.
Kupi kateregakoli; tistega, ki ti lepše sede v roke, tistega, ki je bolj všeč tvoji punci, tistega, ki lepše sede k roži na mizi, tistega ...
 0   

Jan Kajfež @Geccko 13. Jun 2010, 22:48

Dejstvo je da izbiraš med tremi firmami....če misliš fotografijo furat naprej dobro premisli h kateremu sistemu boš šel....malo poglej cene dodatne oprem (nove in rabljene...), drugače pa v trgovino in probat....je pa tako kot je fotokaj povedal...vsi trije so isti šmorn biggrin
-- If you saw a man drowning and you could either save him or photograph the event...what kind of film would you use? --
 0   

urosm @urosm 14. Jun 2010, 20:09

Saj ni važno kaj je, fantek al punčka, samo k bo pubec zdrav.
 0   

Janez Ford @JanezFord 16. Jun 2010, 07:21

Poglej si v kaksnih kompletih (objektivi!) in za koliko denarja so ti tile trije kandidati na voljo in se malce posveti zmogljivosti teh objektivov ter primerjaj s svojimi zeljami.... konec koncev bos verjetno s fotoaparatom hotel nekaj poslikat, mar ne grin ... kaj hitro se ti bo zgodilo, da bos hotel "kaj vec" od nove igracke... in kot je zapisal Geccko, premisli koliko te bo stal naslednji objektiv, dodatna baterija, mogoce enkrat bliskavica..... obisci kaksno stacuno kjer imajo vse tri na voljo in vzami v roko....
 0   

maks @mmax 16. Jun 2010, 12:56

.....

Pojdi na:   
Postani Slo-Foto.net član
Zadnje v forumu
Anketa
Kako pogosto uporabljate mobilni telefon za fotografiranje?
Rezultati