0 

JureV @JureV 1. Feb 2005, 22:20

Glede na to, da se veliko preprodaja z rabljeno opremo me zanima padanje cen pri tej zadevi.
Se to razlikuje glede znamke fotoaparata, ker mislim, da staneta enako star rabljen Canon ali Oly več kot pa nevem neka ....(ne bom nič reko, da ne ožalim koga)...
Pri cenah nove robe se mi tudi zdi, da Canona nekako forsirajo in da se cena nekako drži ista kar dolgo časa.
Recimo: canon is s1 - 120.000sit (AVG04) - -- 110.000 zdaj
oly-c760 100.000 (AVG04)---- 79.000 zdaj

To sem bil kar malo razočaran, da je mojemu malčku tak hitro cena pala..
   0 

Matej Herbst @matto 1. Feb 2005, 22:24

Tako pač je v digitalni dobi, enako kot z računalniki in telefoni, dokler se ne bo razvoj ustavil bo tako. Kot kaže nikoli smile
   0 

Bojan Fatur @drbojan 1. Feb 2005, 22:43

Verjetno se Canonu cena še najbolje drži s časom...podobno kot VW med avtomobili. :wink:
   0 

Blaž Ogorevc @balž 2. Feb 2005, 09:42

o jurev in drbojan sta se od nekod zbudila. Ja tudi jaz opažam, da canonu slabo padajo cene. Itak pa vedno dajo nove modele ven in zadržujejo cene. Kot pri računalnikih - če bi zdaj recimo hotel kupit novga 1400mhz 256 ram (ker mi je recimo dovolj) in bi mislil da ga bom pa tulk cenej dobu, bom ugotovil, da ga ni. Isto pri fotičih. Sploh teh v nižjem in srednjem razredu. A mislš, da se bo še dal 300d kupit takega kot je danes čez tri leta?

ps, hitro grem avatar zamenjat - sem vedel, da ga že nekdo ma.
Balž

Look at the Earth talking to you! YAB grin

Pojdi na:   
Postani Slo-Foto.net član
Zadnje v forumu
Anketa
Kako pogosto uporabljate mobilni telefon za fotografiranje?
Rezultati