0 

tomaž @mju 3. Feb 2005, 18:41

Ker zadnje čase na portalu švigajo (male) iskre, se mi zdi da bi bilo teba za dobro portala skleniti premirje!! Prosim in svetujem vam, da si vsi preberete pravila foruma-portala in se malo zamislite, vsi nobene izjeme (ne mislim posameznikov)!! Hkrati pa še to, fotografijo v galerijo objavimo zato, da jo ostali ocenijo in pokomentirajo!!! Torej, vsi si moramo prizadevati, da bomo sprejeli takšne in drugačne komentarje!! Če pa že storimo napako, se malo zamislimo in se, če ne po zs, javno opravičimo članu iz katerega smo se norčevali, ga smetili. Potrudimo se torej, da bo portal lepo živel dalje!
   0 

Miha Rekar @Mih@ 3. Feb 2005, 19:06

Najprej pomedi pred svojim pragom, pol pa drugim pridigaj. :?

0 

ksantipa @ksantipa 3. Feb 2005, 19:09

mih@ - se mi zdi, da je mju začel pometati pred svojim pragom in lahko samo pozdravim njegov poskus umiritve zadnjih dogajanj na portalu :wink:
LP X
   0 

Heretic @Heretic 3. Feb 2005, 19:14

se strinjam z x, da se je mju malo umiril :wink: , bi bilo pa dobro, če bi vsi člani začeli komentirat samo fotke, ne pa zraven tega še avtorja ali pa kakšnih nepomembnosti - spominjam se, da je nekdo na veliko komentiral krzno na neki sliki... :roll: - to ne spada zraven...
   0 

slowenien @slowenien 3. Feb 2005, 19:18

jaz pojma nimam zakaj se gre me ni blo 2mesca
   0 

Matej @OKO 3. Feb 2005, 19:19

@mju( portal živi)

, ne vem pa zakaj so tako obcutljivi, ce jim kdo rece, da naj kaj popravijo ali pa, da naj drugace slikajo saj je samo mnenje, kaj se bo zgodilo v sluzbi, ce jim bo kdo kaj svetoval, ki tam dela ze 20 let a ga bodo zmerjali ....
sicer pa sam v fotografiji vzrajam ze od malega no to sem ze napisal, aktivno sem pa v tem 1 leto, in sele sedaj sem spoznal kaj je treba slikat.....
sicer pa cloveka se ne zmerja ,ampak se mu pristopi in se z njim pogovori, no opravici ko si rekel mju.
jaz se iskreno opravicujem, ce me je kdo drzal za vsako bededo, ki sem jo rekel samo povedal sem tisto kar sem nameraval in pokomentiral...( a je to narobe). - ce sem pa kje falil v kritiki naj me pa kdo popravi kar se pa se ni zgodilo!!!!
sedaj sem v abstrakt in still life no, ce to ne razumete ne komentirat tako bo od sedaj tudi iz moje strani samo povem vam pa, da imam narave in soncnih zahodov dovolj....

pa lep zimski vecer

oko
kali juga
   0 

iztok @izo 3. Feb 2005, 19:27

mju, cenim tvojo dobro namero, da bi delal red tukaj, vendar tako ne bo šlo. z odpiranjem novih tem, se rešilo ne bo ničesar, kvečjemu obratno. in po pravici povedano, mju nimaš ravno kompetenc, da boš ti mirili strasti, saj tudi sam zelo hitro vskipiš zaradi najmanjših neumnosti (si se pa res popravil zadnje dni, pohvalno). pa brez zamere, tako je.
tudi vsi ostali, ki se radi pričkate, dejte se probat malce zadržat v nadaljne, ker s tem ne dosežete ničesar. in malce več bontona, brez žaljenja ipd. ok?

Pojdi na:   
Postani Slo-Foto.net član
Zadnje v forumu
Anketa
Kako pogosto uporabljate mobilni telefon za fotografiranje?
Rezultati