0   

Jan @zelenik 18. Avg 2010, 16:44

Gre za to, da imam sedaj čitalec kartic Transcend Multi-Card Reader M3 in mi ne prebere SanDisk Extreme CF 60MB/s 16GB.

Indikator, ki bi moral svetit smao utripa in se nič ne zgodi, tako sem primoran vedno znova na računalnik priklapljat sam aparat kar pa je moteče. Sprobal sem tudi z eno strano CF kartico (je samo 256 Mcool, to kartico pa čitalec takoj prebere. Torej more biti nekje težava v tem, da mu gre teh 16GB navzkriž.

No saj nima smisla, ker ni več v garnaciji bi pa sedaj rad nabavil nov čitalec, ki preizkušeno bere to vrsto kartic (CF 16GB SanDisk Extreme).

Ima kdo kakšen predlog? Rad bi čimugodnejšo in zanesljivo varianto.

lp
 0   

Zelod @flambirana_oFca 18. Avg 2010, 22:54

Jaz imam Sandiskovega SDDRX3-CF-A31 (Sandisk Extreme USB 2.0 Reader) in mi deluje odlično z Extreme IV/Extreme Pro serijo CF kartic
Če se ne motim, je bil nov okrog 45 EUR. Tukaj pa ne gledam na denar, saj razlika med najcenejšim in med tem niti ni tako ogromna. Glede na to, da povprečni UV filtri stanejo 50 EUR in več, se mi ta naložba za čitalec kartic sploh ne zdi visoka, mi je pa smiselna. Do sedaj ni čitalec nikoli zatajil.

Pojdi na:   
Postani Slo-Foto.net član
Zadnje v forumu
Anketa
Kako pogosto uporabljate mobilni telefon za fotografiranje?
Rezultati