0   

Tomaž Pirman @tomovader 7. Sep 2010, 22:47

Živjo smile

Zanima me ali je velika razlika med Original Nikonovim prožilcem ML-L3 in pa alternativnim Micnova MQ-RC2??? ima kdo izkušnje s tem... ali je zadnji dovolj dober za amatersko - hobi uporabo??
Cena je namreč 3X večja pri originalu :p itak!
LP
 0   

Žiga @zcetrt 8. Sep 2010, 00:34

Ni razlike. Jaz sem si ga celo sam doma naredil in jih nekaj tudi podaril, nekaj pa prodal. Če sem že jedkal vezje sem jih pač več smile Razlika med mojim in originalom je bila pa ta, da je moj konstantno prožil, če si ga držal pritisnjenega več kot tri sekunde. Domet 10m+, baterija je pa že 2 leti notri, pa še vedno deluje. Po površini je manjši, je pa bolj debel.

Če si kaj elektronika in imaš veselje do "naredi si sam" stvari, ti lahko povem kaj več. Sicer pa kupi ponaredek.

http://cgi.ebay.com/IR-Wireless-Remote-Control-Nikon-D5000-D90D80-ML-L3-/230509505420?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item35ab6feb8c naprimer.
4.
 0   

Jan Kajfež @Geccko 8. Sep 2010, 11:58

Jaz sem imel Micnovo sprožilo za D90 in je bilo čist ok... ima samo za sprožit shutter in pa bulb funkcijo... za ceno, ki se prodaja je superca biggrin
-- If you saw a man drowning and you could either save him or photograph the event...what kind of film would you use? --

Pojdi na:   
Postani Slo-Foto.net član
Zadnje v forumu
Anketa
Kako pogosto uporabljate mobilni telefon za fotografiranje?
Rezultati