0   

fotoboy @fotoboy 10. Sep 2010, 15:39

ima že kdo ta aparat in funkcija uporabljanja mape in geo označevanje, je potrebno prehodno naložot mape v aparat da lahko zadeva funkcionira?hvala za pomoč in odgovore
 0   

Grega Podobnik @sajko 10. Sep 2010, 16:01

"The maps have to be downloaded from Samsung's website and manually installed on the SD card, a procedure which is fairly complicated and not helped by Samsung's usual terrible translation of the instructions."

Torej, mapce rabiš snet iz Samsungove strani.
 0   

fotoboy @fotoboy 10. Sep 2010, 16:07

hvala
 0   

fotoboy @fotoboy 10. Sep 2010, 17:26

mape so na fotoaparatu, samo nikakor da dobim signala gps-a zmeraj kaže da je brez signala, kljub temu da so vse nastavitve gpss-a vključene, ima kdo kakšne izkušnje z tem fotoaparatom?
 0   

Uroš Miklavčič @Ulrich 10. Sep 2010, 17:34

A ti to v hiši probavaš?
 0   

Rumko @Rumko 10. Sep 2010, 22:27

fotoboy je napisal/a:
mape so na fotoaparatu, samo nikakor da dobim signala gps-a zmeraj kaže da je brez signala, kljub temu da so vse nastavitve gpss-a vključene, ima kdo kakšne izkušnje z tem fotoaparatom?

Zna kar nekaj minut trajati predenj pridobi signal + priporočljivo je gps resetirat (imas v meniju pod geotagging) ce spreminjas lokacije (da prej najde satelite).
Je pa antena tudi dokaj obcutljiva, tako da good luck smile
 0   

vito2 @vito2 17. Sep 2010, 19:26

Jaz sem naložil mape točno po navodilih, ki so na Samsungovi spletni strani,pa mi kljub temu vedno napiše,da jih fotoaparat ne najde. Ali ima kdo kakšen nasvet? In ali je možno kje dobiti mape Slovenije in Hrvaške za uporabo na tem fotoaparatu? Hvala za odgovore. no

Pojdi na:   
Postani Slo-Foto.net član
Zadnje v forumu
Anketa
Kako pogosto uporabljate mobilni telefon za fotografiranje?
Rezultati