0   

BubikolRamios @BubikolRamios 19. Sep 2010, 16:36

Vgrajena bliskavica -- > commander mode/ manual 1/1 - 1/128 na skupini A. To dela bp, tako kot treba.

Gor dam sb 900, prestavim SB na master, in ciljam na to da bo vse delalo tako kot v prvem stavku ter nastavim na sb 900 sledeče:

Citiram:

M 1/128
A 1/128

Vpršanja:
1. Kaj sploh dela M 1/128, point je vendar na A 1/128 ? (Edit: ok tule je neka logika, ampak ne pri meni ker se grem makro).
2. Nekje v navodilih piše da se da nastavit da se sb 900 sploh ne sproži, oddaljene pa vseeno sproži, kje se nastavi to ?
Tam kjer je M sem dal na ---, kao, po neki logiki naj bi se potem glavna ne sprožila, pa se vseeno.
 1   

Jan Kajfež @Geccko 19. Sep 2010, 16:44

M: -- ... to ti bo potem oddalo samo toliko bliska, da se bo sporazumela z drugimi fleshi... grupe si pa pač naštimaš po želji...
Zahvala: BubikolRamios
-- If you saw a man drowning and you could either save him or photograph the event...what kind of film would you use? --
 0   

BubikolRamios @BubikolRamios 19. Sep 2010, 16:50

ok, hvala, sem pričakoval da na "M: --" sploh nič ne bliskne, da odda kak nevidni spekter ali kaj takega ....
 0   

Jan Kajfež @Geccko 19. Sep 2010, 16:53

Ne, na žalost odda tak mali blisk, ki po navadi ne moti, samo pri makro fotografiji bi pa znal met malo težav...
-- If you saw a man drowning and you could either save him or photograph the event...what kind of film would you use? --

Pojdi na:   
Postani Slo-Foto.net član
Zadnje v forumu
Anketa
Kako pogosto uporabljate mobilni telefon za fotografiranje?
Rezultati