0 

Matej @OKO 10. Feb 2005, 14:38

ma sem iskal en link od fotoaparat mojega fotra in sem zacudeno nasel tegale, ravno taken s kakrsnim sem zacel kot froc slikat vsepovprek dokler mi ni fotr rekel ma kaj kar nekaj brezveze slikas no takrat me je pa malo minilo..
sedaj sem pa dal v tega crnobel film pa da vidimo kaj bo...
to je ta aparat
kali juga
   0 

iztok @izo 10. Feb 2005, 14:47

nekaj nemškega, očitno, najbrž vzhodnonemški, sicer firme ne poznam ravno dosti, oz. se mi zdi, da zdej delajo nekaj drugega.
pać še en rangefinder, za fotke ne pričakuj neke super ostrine ipd. tudi pr tej goriščnici ne bo posebno lep dof, zaslonka je tudi avtomatična najbrž.
mogoče pa ti rata kakšna bolj "art", čo je slučajno leča mastna al kaj podobnega. pa srečno.
   0 

Jan @ghandaed 10. Feb 2005, 14:57

kamera von Foto Quelle...

A ni quelle se vecje sranje kot npr. interspar? :wink:
acta non verba!
   0 

Matej @OKO 10. Feb 2005, 14:57

ja izo, na to sem ciljal na art... no slike moram samo se razviti...
sicer pa aparat je fotr kupil v nemciji...za 200 mark
lp
oko
kali juga
   0 

rado @rado 10. Feb 2005, 15:06

Quelle je trgovina ki ima robo navlečeno iz vseh koncev in včasih si pod njihovimi imeni univerzum za akustiko ali pa revue naletel na solidno stvar povečini pa je bila to bolj cenena roba.
Pod znamko Revue so prodajali tudi SLR praktice eno sem pred kratkim dobil je identična moji, ki sem jo uporabljal pred 25 leti praktica LTL .
   0 

Jan @ghandaed 10. Feb 2005, 15:12

a LTL je pa fake od TTL a?
acta non verba!
   0 

Matej @OKO 10. Feb 2005, 15:16

ma ka je vam kaksen quelle...
jaz sprasujem ce ga kdo pozna...
firmo pa aparat pa to...
ne pa kje je kupljen kaj pa ti jaz vem kje ga je fotr kupil v nemciji. od turka, roma.... ne vem...
vem samo da je naredil preko 2000slik od mojega prvega rojstnega dneva pa do danes ko sem 22 let star bik...
ajde
bog
kali juga
   0 

rado @rado 10. Feb 2005, 15:17

Ne vem verjetno saj ima vgrajen svetlomer s katerim meri preko objektiva , sicer so pa te praktice imele precej takšnih oznak L , LT , ML , LTL , ...
   0 

rado @rado 10. Feb 2005, 15:28

Bi lahko razbral iz naših postov , da je quelle trgovina, ki je pod imenom revue prodajala aparate , ki so lahko od različnih proizvajalcev tako, da lahko enak aparat najdeš pod drugim imemon je pa vprašanje pod katerim , v bistvu je to čisto navadna totlziherca , ki jih je bilo v tistih letih na trgu ogrmno in jih je še danes in je čisto dobra za nezahtevno družinsko fotografijo v stilu lej kako lepo vnuček sedi babici na kolenih .

Tako da OKO skok do babice pa bo fotka tu.

Pojdi na:   
Postani Slo-Foto.net član
Zadnje v forumu
Anketa
Kako pogosto uporabljate mobilni telefon za fotografiranje?
Rezultati