0 

mark @x4maximus 11. Feb 2005, 14:37

Kako nastaviš ,da se ti ob prejemu slik avtomatsko odprejo ,ne pa da moraš vsako posebej klikat ,da se odpre,,,(v outlook expressu je takoooo enostavno).
Za vse drugo zasluži M.O. vse čestitke...to pa me res moti...
   0 

Miha Rekar @Mih@ 11. Feb 2005, 15:19

Kako narediš to v outlook express, ker ne razumem čist točn, kaj bi rad :roll: :?

0 

mark @x4maximus 12. Feb 2005, 07:04

V outlook express nič ne nastaviš,,,slike se ti zvrstiji dol eno za drugo in jih z miško oz.z njenim koleščkom lahko kar preletiš in jih s tem pogledaš,,,
V Microsoft outlookom pa moraš vsako posebej odpreti,kar se mi zdi zelo zamudno,če imaš npr.20 slik za odpret...Ni res? Sigurno je nek način ,da slike pogledaš že odprte...
   0 

Miha Rekar @Mih@ 12. Feb 2005, 08:52

Ne vem če je. Ampak na to lastnost gledam jaz kot zelo zelo dobro in pozitivno. Predvsem iz varnostnih razlogov. Namreč, zadnje čase se pojavljajo virusi v slikah in ko sliko odpreš je že prepozno. :?
Lahko daš pa lepo desni klik, označi vse, desni klik, kopiraj, greš v eno mapo, desni klik, prilepi, klikneš dvakrat na eno sliko in maš slajdšou!

0 

Heretic @Heretic 12. Feb 2005, 10:01

mislm, da je tako:

če ko pošiljaš pripneš fotko kot "browse picture" ti jo nalima spodaj, da jo vidiš.

če jo nalimaš kot "browse file" ti je pa ne pokaže

mogoče kaj s tem v zvezi :wink:
   0 

Matjaž Očko @matias 12. Feb 2005, 11:52

Orodja -> možnosti -> varnost -> prenos slik - spremeni nastavitve samodejnega prenosa slik.
Voila! smile
ps: ja, res je povezano z varnostjo...
btw: outlook 2003 ima tudi zelo zmogljiv spam filter, ki deluje tako kot mora, ko ga posodobiš.
   0 

mark @x4maximus 14. Feb 2005, 08:50

kaj pa moram imet obkljukano,,karkoli imam,,tudi če nimam nič,,,slike se ne odprejo same,,,,
lahko še malo pomagaš??

Pojdi na:   
Postani Slo-Foto.net član
Zadnje v forumu
Anketa
Kako pogosto uporabljate mobilni telefon za fotografiranje?
Rezultati