0 

cumulus @cumulus 11. Feb 2005, 19:37

Pozdravljeni!
Vidim da Vas je večina tukaj prekaljenih fotografov,zato Vas tudi prosim za nalednjo informacijo:
-do pred kratkim sem imel Nikon f-90,sedaj sem si pa zaželel Nikon d-70 (kit varianto Nikon D70 + AF-S 18-70 mm ). Že kar nekaj časa brskam po netu (pri slovenskih prodajalcih),vendar je cena zelo,zelo različna. Prosil bi Vas,da mi namignete pri komu oz.kje se splača nakup istega.... Zahvaljujem se za pomoč.......
   0 

chips @chips 11. Feb 2005, 19:48

Predlagam tam, kjer je cena nizja. Enostavno kot pasulj :mrgreen:
   0 

Matej @OKO 11. Feb 2005, 19:48

@cumulus nabavi v nemciji ali pa avstriji...
koliko si pripravljen odstet zanj?
sicer pa ti bodo povedali kako in kaj se ostale D70-ke biggrin
ajde
kali juga
   0 

chips @chips 11. Feb 2005, 19:51

OKO: zakaj pa v Nemciji ali Avstriji? Saj ne recem...lepo je prisparat kak jurij, vendar ko pa gre kaj v k****, ti pa ne bodo priznali garancije v Slo. in bos placal mastno vsoto. Da ne govorimo o fehtanju za slo.navodila, ki je tu na portalu tako zelo priljubljeno...
   0 

Heretic @Heretic 11. Feb 2005, 20:14

se strinjam s chipsom, da se ti ga bolj splača kupiti v sloveniji. in seveda tak kjer je najbolj poceni ----> ne pa smešno poceni, kajti potem nekaj ni ok :wink: biggrin
:mrgreen:
   0 

mishko @mishko 11. Feb 2005, 20:18

Cumulus, najbolje, da poveš, kje si gledal in za kakšno ceno, potem ti lahko ostali povejo, če poznajo boljšo varianto, tako kot sedaj pa lahko dobivaš samo splošne napotke smile
   0 

misfits @misfits 11. Feb 2005, 20:50

Najboljš, da greš na bolho, vtipkaš Nikon D70 in kupiš kjer je najceneje.
   0 

cumulus @cumulus 12. Feb 2005, 09:37

Gledal sem tole: http://www.enaa.com/oddelki/foto/product.asp?pf%5Fid=402073&dept%5Fid=724
V kolikor imate cenejšo varianto,mi prosim povejte. Hvala vsem za odgovore!
   0 

mishko @mishko 12. Feb 2005, 10:30

lahko še malo tukaj pogledaš, samo body, ali tudi druge kombinacije in cene:

http://www.infohit.si/ecomerce/welcome.aspx

http://www2.bolha.com/index.php/ukaz/show/kat/-1/search/nikon+d+70/sort/4/
   0 

Spy @Spy 12. Feb 2005, 11:43

chips je napisal/a:
OKO: zakaj pa v Nemciji ali Avstriji? Saj ne recem...lepo je prisparat kak jurij, vendar ko pa gre kaj v k****, ti pa ne bodo priznali garancije v Slo. in bos placal mastno vsoto. Da ne govorimo o fehtanju za slo.navodila, ki je tu na portalu tako zelo priljubljeno...

chips,

koliko mesecev garancije imas v sloveniji in koliko v avstriji, nemciji ali celo italiji (nital)?
in glede na to, da presparas minimum 100€ kje se ga resnicno SPLACA kupit?

LP, Spy
   0 

Matej Herbst @matto 13. Feb 2005, 09:46

Ta cena, ki je na enaa je najnižja možna v Sloveniji pod to ceno slivenski uvoznik ne pusti prodajati ali je to net ali je v trgovini.
Pač je to zaštitil, kar je tudi prav.

Tako, da bilo kje boš kupil v SLO je to najnižja možna MPC z DDV, ki je dovoljena s strani uvoznika, če dobiš nižjo je to prodajalec, ki uvaža mimo slovenskega uvoznika, za katerega ti ta ne popravlja aparata v garanciji tudi če je bil kupljen v SLO.
   0 

willy2 @willy2 13. Feb 2005, 11:35

http://www.geizhals.at/a82995.html

Večina trgovin v Avstriji ga ima pod 240ksit torej več kot 30ksit ceneje z 18-70 objektivom te variante na bolhe pa imajo nek cenen 28-80 objektiv.

Sploh ne vidim razloga zakaj ne bi kupil v tujini

1. Cela EU ima 2 leti garancije
2. Saj stvari ne crkujejo vsak ,dan da se s tem obremenjujete v slučajo, da
se res zgodi a ga je peoblem poslat na Dunaj na servis kamor mislim da tudi naš uradni servis pošlje svoje kjer je več popravila kot za samo čiščenje senzorja ali objektiva pa še tega ne znajo
( prijatelju so ga skoraj uničili in ga je potem poslal na dunaj , kjer so se samo držali za glavo) hvala za tak servis.
Enostavno daš v paket poštnina pa tudi ni tako grozna ga lahko za razliko v ceni kar nekajkrat pošlješ pa še za kakšno večjo kartico ti ostane.

Lahko vam pa povem , da so se na servisu na dunaju samo začudili ko jim je kolega poslal račun od našega servisa , ker so rekli , da je objektiv odpirala nepooblaščena oseba začudili so se zaradi tega kako lahko sploh računajo za robokupljeno v EU saj jim evropski generalni uvoznik vrne stroške popravil.
   0 

bukytuki @bukytuki 31. Mar 2005, 16:48

Svojega sem kupil pred 1/2 leta v Avstriji- osebno, dal sem 260ksit....videl sem varjanto v brezcarinski coni (na letališču), cena 680,67 funtov=cca.230ksit.
p.s.
cene z kit kompletom (18-70)
Lp
Robert
   0 

nikon @nikon61 31. Mar 2005, 19:55

Nekateri tukaj pa res močno reklamirajo SLO uvoznike (mogoče kaj dobijo zato?)!
"cumulus" nič se ne boj kupiti aparata v tujini če je cenejši (in povem ti da je kar precej), garancija v EU (nemčija, avstrija itd) pa je 24 mesecev od dneva nakupa. Če pa ti slučajno v naši ljubi domovini Sloveniji ne bodo hoteli priznati garancije se pa hitro obrni na NIKON Europa in ne bodo več dolgo prodajali in zastopali te firme v Sloveniji. Prav tako je z znamenitim servisom (ki napravi več škode kot koristi) Foto Beseničarjem v Ljubljani - dnevi servisiranja Nikona so mu šteti. To lahko povem iz lastnih izkušenj in informacij, ki jih imam od Nikona Europa. Slovenija je podpisnica mednarodnega evropskega sporazuma, ki velja za vse članice EU in je dolžna spoštovati podpisani sporazum. Če ne, imaš na voljo tudi naše državne inštitucije (naprimer inšpekcijo) in pomagali ti bodo - zanesljivo. Nakup omenjenega aparata - kit izvedba, ki si jo navedel pa je zares dober nakup in povem ti zadovoljen boš!
   0 

ziga @ziga 31. Mar 2005, 20:55

Za matto:

Močno dvomim, da je tista cena na ANAA najnižja možna v Sloveniji, ker je mixi.tv kr za 5 jurjev cenejši.

http://www.mixi.tv/trgovina/izdelek.php?id=1269

lp
   0 

furbi @furbi 17. Apr 2005, 11:03

Kaj mi lahko kdo pove, kako je kaj z nakupom D70 V ZDA-ju.
Kako je potem z garancijo pr nas?

furbi
   0 

Matej Herbst @matto 17. Apr 2005, 11:30

Ko kupiš D70 v Zda imaš tudi njihovo garancijo se pravi velja samo v ZDA nažalost.

Pojdi na:   
Postani Slo-Foto.net član
Zadnje v forumu
Anketa
Kako pogosto uporabljate mobilni telefon za fotografiranje?
Rezultati