0 

daks @daks 12. Feb 2005, 13:58

Zivijo

Pred par dnevi ko sem dobil nov fotoaparat(HP945) po pošti sem ugotovil da ima 1 dead pixel(vedno je moder). Zanima me ce lahko pri fotoaparatu zamenjajo samo LCD display ali morajo zamenjati cel fotoaparat.
In v kolikor ti zamenjajo cel fotoaparat ali ti dajo novo 12 mesecno garancijo.

Tnx
   0 

Matej @OKO 12. Feb 2005, 13:59

daks obrni se na prodajalca!!
samo to
cist simpl...
kali juga
   0 

Srečko @Srečko 12. Feb 2005, 14:38

Če se ne motim sem enkrat prebral, da je normalno, če nekaj pixlov "odmre". Nisem sigurn. V vsakem primeru ubogaj OKO-ja.
Lep pozdrav!

Srečko
   0 

chips @chips 12. Feb 2005, 14:48

LCD se lahko zamenja. Zaradi enega piksla pa se nebi sekiral dosti... Tudi sam ga imam, pa me cisto nic ne moti.
   0 

Pele @Pele 12. Feb 2005, 16:02

Sem nekje bral, da zamenjajo ali upoštevajo garancijo če je na LCD zaslonu več kot trije mrtvi piksli. Samo ne vem pri katerem uvozniku je tako. :? Pri HP sigurno ne.
   0 

Matej Herbst @matto 13. Feb 2005, 09:41

To kar je rekel Pele je res vsaka znamka imam, določeno število mrtvih pixlov da ti ga zamenjajo, jaz sem imel no novem LCD-ju na prenosniku tudi eno pa so rekli, da jih rabim 7. :evil:
Jaz imam na mojemu digiču tudi enega mrtvega nazačetku me je motil zdaj pa ga sploh ne opazim več,saj je ekran itak samo za hitro pregledovanje menijev, fotka je pa tako in tako premajhna za kakšno resno gledanje, samo kader in na grobo osvetlitev.
   0 

Heretic @Heretic 13. Feb 2005, 09:58

mislim, da te en pixel n bi xsmel motiti preveč , kot so že napisali.

sam nimam niti enega, ne na fotkiču, ne na notebook-u. 8) biggrin

o, tega smajlija pa še nisem sprobal: :mrgreen:

Pojdi na:   
Postani Slo-Foto.net član
Zadnje v forumu
Anketa
Kako pogosto uporabljate mobilni telefon za fotografiranje?
Rezultati