0   

Zelod @flambirana_oFca 8. Okt 2010, 15:20

Pozdravljeni! saj me je kar sram takšno vprašanje zastaviti, ampak zadnjih nekaj mesecev se potiho sprašujem in ne najdem odgovora...
Torej, a se da kje nastaviti, kateri eBay je privzeti?
Najeda mi, kadar nek izdelek kupim na eBay.com ali eBay.co.uk in si s prodajalcem lahko izmenjam zasebna sporočila samo prek eBay.de. Če znotraj eBay.com (ai eBay.co.uk) kliknem na "Reply", mi odpre povezavo v eBay.de. :/
A je eBay.de avtomatsko moj "privzeti" eBay naslov, ali si lahko to kje nastavim?
Za kakšen pameten nasvet se že vnaprej zahvaljujem. Pa lep dan!
 0   

Tomislav @tomaz_urh 8. Okt 2010, 16:36

zanimivo, meni dela replay če sem v e bay uk v uk, če pa sem v e bay de pa de,
na oboje se prijavim istim user name itd...
 0   

Zelod @flambirana_oFca 8. Okt 2010, 16:47

Jaz pa tega nikakor ne ugotovim, zakaj me ven vrže. Se tudi v vse tri prijavljam z istim uporabniškim imenom in geslom.
Artikle imam ogledane na eBay.com, prodajalca želim opomniti glede "combined shipping" in me vrže v eBay.de kjer se moram prijaviti (ker nimam rad, da si brskalnik zapomne geslo od eBaya, pošte ipd.). Potem od tam pošljem povpraševanje in, če hočem dokončati nakup, "moram" spet odpreti eBay.com (v bistvu eBay.de ne želim, ker ne obvladam nemščine in sem pol v nesigurnosti, da kaj pomembnega spregledam) in dokončati nakup.
Enako je pri "feedbacku" - če želim na eBay.com ali eBay.co.uk podati feedback, me vrže na eBay.de in ga lahko podam šele tam.
Čiščenje cache-a v brskalniku ne pomaga, menjava brskalnikov (Firefox, Opera, IE, Chrome) tudi nima pomena.
V bistvu je najbrž v ozadju neka banalna zadeva, ki me pri delu precej moti. Toliko moti, da me bo prisililo v učenje nemščine. biggrin
 0   

simon @simon001 2. Dec 2011, 23:18

Sam sem pri naročanju iz tujih držav večkrat opazil, da ne pošiljajo v Slovenijo. Težavo se potem rešil tako, da sem si našel posrednika, ki ti dodeli ameriški naslov in ti potem z njihovega skladišča pošlje na tvoj domač naslov. Trenutno se mi zdi najugodnjejša Viaddress(http://www.viaddress.com/), pohvalil pa bi jih tudi za hitrost in doslednost.

Pojdi na:   
Postani Slo-Foto.net član
Zadnje v forumu
Anketa
Kako pogosto uporabljate mobilni telefon za fotografiranje?
Rezultati