0 

furbi @furbi 14. Feb 2005, 20:01

Živijo,

Zanima me, katero kartico si naj kupim za Canona PowerShot S1?
Sem v dilemi, če naj kupim navadno ali Compact Flash Ultra II 512MB?
Nekdo mi je omenil, da se navadnje ful rade kvarijo in da baje ful rade zamrznejo, in ti potem gredo vse fotke po zlu?

lp
furbi
   0 

Matej @OKO 14. Feb 2005, 20:11

kupi tisto ki ves da je original za canon.
ostali ponaredki so tako tako..
malo denarja malo muske..
no samo nasvet..
kali juga
   0 

Pele @Pele 14. Feb 2005, 20:16

Ja kakšne xxx ali noname kartice so lahko včasih problem. Ti kar investiraj malo več denarja in kupi omenjeno. Ne bo ti žal grin
   0 

chips @chips 14. Feb 2005, 21:23

Original od Canona je nesmiselno kupovat... Kupi Sandiskovo, lahko tudi navadno, ni nujno, da je Ultra. Bo cisto zadosti...
   0 

Marijan Ponikvar @martest 14. Feb 2005, 23:20

Imel sem nekaj SanDisk osnovnih in Ultra II, delale so mi 100% ene in druge.
Brez problemov so uporabne tudi Lexar, slabe izkušnje pa sem imel z Viking 256 MB, ki jih IS spoznal samo takoj po formatiranju, ob ponovnem vklopu fa pa delovanje ni bilo več zanesljivo - enak slučaj pri treh karticah, medtem, ko so te iste popolnoma v redu delovale npr na A80
lp M
Vidim skozi iskalo, torej sem
   0 

Matej Herbst @matto 15. Feb 2005, 20:41

Jaz ti priporočam Sandisk normalno CF te ne bo razočarala, pa še cene so padle tako da nimaš kaj razmišljat.

Mi smo jih prodali veliko in ni bilo niti enega problema kot z navadnimi kot z ultra. Z kikiriki karticami je pa zelo hudo še posebno če jo uporabljaš smile

Rado: ta kikiriki mi ne gre iz glave smile

LP
   0 

furbi @furbi 16. Feb 2005, 11:27

Živijo
kaj je kdo že uprabljala tole kartico? Zdi se mi ugodna cena, sam ne vem kako je z kvaliteto
http://nalet.biz/shop/page/detail/id/153/?WSHOP=37646e55861e65315567a87386a2a4d1
furbi
   0 

Matej Herbst @matto 16. Feb 2005, 11:39

Probaj pa nam ti napiši potem kako se obnese, je pa to še ena kikiriki kartica smile
   0 

primoz75 @primoz75 16. Feb 2005, 13:09

chips je napisal/a:
Original od Canona je nesmiselno kupovat... Kupi Sandiskovo, lahko tudi navadno, ni nujno, da je Ultra. Bo cisto zadosti...

Kupi Sandisk...

ki jih drugače dela tudi za Canon...kar poglej na Canon kartico žig proizvajalca: Sandisk...

:wink:

Pojdi na:   
Postani Slo-Foto.net član
Zadnje v forumu
Anketa
Kako pogosto uporabljate mobilni telefon za fotografiranje?
Rezultati