0 

Matej Herbst @matto 17. Feb 2005, 13:18

No za nekatere vem, da ste si ogledali razstavo pa me zanimajo vaši vtisi.

Jaz sem bil z letošnjo zadovoljen saj je bilo dosti zelo dobrih fotografij, seveda tudi nekaj takih ki niso spadale ampak so bile drzne in idejno super. Prevladale so ČB
fotografije in zanimivo ni bilo nobene portretne serije.

No pa še kaj od vas, pa bom še pol dal svoje mnenje.
   0 

Ciril Jazbec @Gandalf 17. Feb 2005, 13:40

kaj naj recem? hja malce sem razocaran, da mi niso sprejeli moje serije. 8) http://www.3delavnica.com/@script/galerija/goto.php?image=10186
tolazim se s tem, da bi jo pac moral razkosat. ker sem poslal eno fotko kot kolaz... se pravi skupaj fotke.
ah mogoce sem poslal prevec pozitivno zadevo. :?

skratka za emzin ni recepta! je pa letosnji napram lanskoletnim veliko boljsi. vecina serij je kar zasluzeno visi... sploh nagrajena serija Trenutki samote iz Kitajske mi je super!! res nore fotke. in Babi od Bostjana Puclja prav tako! svaka mu cast.
vsec so mi fotke tudi od Mance Juvan ter Janez Krstnik al nekaj takega od Pavla Gregoriča...pa se kaksni dve seriji...samo se ne spomnim od koga ze.
spet pa je kar nekaj serij ki se mi zdijo totalno mimo... brez kaksne zgodbe ki bi bila med fotkami... brez rdece niti. nevem no...

je pa emzin fantasticen...ker se zbere vsa fotografska "smetana". znani fotografi...fajn drusna skratka. pa vincek!
vztrajaj, vztrajaj in se enkrat vztrajaj....vse je odvisno od tebe samega!
   0 

chips @chips 17. Feb 2005, 14:44

...predvsem dzabe vincek:, a?smile

Joke :mrgreen:
   0 

tinekr @tinekr 17. Feb 2005, 15:01

Sem vam jaz govorila, da hodim na eno fotodelavnico, ki jo vodi letošnja finalistka Emzina g.Tanja Verlak, pa ni bilo nobenega zanimanja. No, ja, zanimanje je že bilo, le nikogar ni bilo tja. Če se slučajno kdo odloči, naj mi sporoči, ker bi želeli, da bi prišlo še več fotografov, ki si želijo izdelati svoj portfolio. smile
   0 

Blaž Ogorevc @balž 17. Feb 2005, 15:13

pa če je ptuj daleč!! sad
Balž

Look at the Earth talking to you! YAB grin
   0 

Blaž Ogorevc @balž 17. Feb 2005, 15:14

aja, kako dolgo pa bodo še razstavljene fotke in kje. A je zastonj?
Balž

Look at the Earth talking to you! YAB grin
   0 

Ciril Jazbec @Gandalf 17. Feb 2005, 15:21

Sem vam jaz govorila, da hodim na eno fotodelavnico, ki jo vodi letošnja finalistka Emzina g.Tanja Verlak, pa ni bilo nobenega zanimanja.

kdaj si pa to rekla?? mene zanima!
fotke so v cankarjevem domu...verjetno se kak mesec.
   0 

Matej @OKO 17. Feb 2005, 15:35

meni so tudi super one iz kitajske...
za ostale pa ne vem kaj naj recem, drugo mesto...
hm rad bi pa videl 5 in 4 uvrščene
toliko
lp
oko
gandalf na katerem mestu si pristal??
kali juga
   0 

Matej Herbst @matto 17. Feb 2005, 15:51

Je pa prva nagrada res dobra, tudi končni izdelek print je fantastičen, bonsaj še verjetno komu še danes ne gre iz glave.

Ni kaj končno zasluženo prvo mesto.
   0 

Ciril Jazbec @Gandalf 17. Feb 2005, 16:06

OKO: pa saj ne gre po mestih. pac ali te sprejmejo v ozji izbor ali pa nagradijo ali pa pac nic. idea
   0 

David Vatovec @davidv7 17. Feb 2005, 16:10

Prevlada dokumentarne fotografije.

S prvo nagrado se strinjam, zelo mi je bila všeč tudi tretja (prizori iz mrtvašnice), Aleš Gregorič - portreti ljudi v zanemarjenih stanovanjih in pa pristop do veleblagovnice (avtorja se sedaj ne spomnem).

Tinca, katere so pa bile od Tanje?
Važen je fotograf ne oprema!
   0 

Matej @OKO 17. Feb 2005, 16:10

a tako je to 8) ,
hvala na razlagi.
ajde
kali juga
   0 

Miha Skulj @mihaha 17. Feb 2005, 17:53

a pridejo "tavelki" fotografi z svojimi fotoaparati na razstavo?

:mrgreen:
You don´t take a photograph, you make it. ~ Ansel Adams
   0 

mali_viking @mali_viking 17. Feb 2005, 19:36

khm... jst sm bla tut malce razočarana nad nekaterimi fotkami. premalo osvetljene, preveč rezane...itd. idejno, so mi pa bile nekatere zelo všeč. recimo, tiste iz zapora, pa doma za ostarele, pa una, kjer na tleh leži pes, pa še kkšne, sam se jih ne spomnem. aja, tm k si en model zobe umiva. una s kokicami tudi ni bila slaba. menim pa, da bi gandalfovo fotko komot lahko sprejeli na razstavo.

nagradna serija je pa že sama po sebi malo bolj nenavadna, orientalistična in mislim, da je tudi zaradi te svoje drugačnosti zmagala. seveda bi človk na steni raj mel ene bonsaje, pa ukrivljene strehe, kot pa ene stavbe iz ljubljane, k jih vsak dan gledaš.

vinčka je blo pa tok, da so kozarci kar po tleh padal bigrazz
sem mali viking ki rad jadra smile
   0 

slowenien @slowenien 17. Feb 2005, 19:39

Pa nima ta emzin nekih cudnih pogojev mislim da je neka prisopnina 5000sit al nekak tak ,,,,vsaj blo je tak ce se ne motim.........ne vem ne posiljam na naese natecaje nikoli :wink:
   0 

Uroš Uršej @Lucifix 17. Feb 2005, 19:43

Fotografije mi je posredoval dushan in jih tudi objavljam na portalu Slo-Foto.net:
   0 

tinekr @tinekr 17. Feb 2005, 22:17

Gandalf, sicer zadeva poteka na Ptuju in se dobivamo vsako soboto še do meseca junija ter izdelujemo svoj portfolio(ponavadi izdelujem sama, hehe, ker ni nikoga drugega). Je res mojstrica in the best mentorica, ki te predvsem nauči gledanja, razmišljanja in ločevati dobre fotke od slabih. To je precej drugače kot na našem portalu, kjer se ločuje prevsem po izvedbi. Sicer ni privrženka digitalnega, ampak ji je vseeno na kakšen način priti do fotke. Mislim, da je mentorica nekomu v Lj.To bi se pa morali z njo zmenit.
Drugač pa je videla tvoje fotke na 3delavnici, Gandy in je rekla, da imaš ful feeling. Toliko o tem, pa ne se sekirat za ta Emzin.
Lp, Tina...
   0 

Sodja @Sodja 18. Feb 2005, 04:28

Zanima me, kakšni so vaši vtisi na prvo nagrajeno delo. Kje ste fouš avtorju? Da zna zelo spretno rokovati z aparatom, da obvlada tehniko, da so motivi sanjski....... V čem čutite umetniško globino njegovega sporočila???
   0 

tinekr @tinekr 18. Feb 2005, 07:34

Sploh nisem fauš nikomur. Prvonagrajene fotke so predvajali po tv-ju in so se mi zdele fine, nabite s atmosfero. smile
   0 

David Vatovec @davidv7 18. Feb 2005, 08:12

Dobro je zajel utrip kraja kjer je bil v samo nekaj fotkah - odlično!
Važen je fotograf ne oprema!

Pojdi na:   
Postani Slo-Foto.net član
Zadnje v forumu
Anketa
Kako pogosto uporabljate mobilni telefon za fotografiranje?
Rezultati