0   

najed01 @najed01 25. Okt 2010, 17:00

Na mesecu fotografije (FOTONIČNI TRENUTKI),Vist "organizira" spremljevalno delavnico Stare razvijalne tehnike. Vse lepo in prav.
Termin 5. november 2010 od 17,00 do 21,00 (štiri ure).
Za pristop je treba plačati 300 (z besedo tristo)eur.
Meni se to zdi bizarno.
Organizator meseca fotografije,pravi da se tudi njemu zdi to preveč in da ni imel podatkov o tem kakšna naj bi bila cena. Na VISTu pravijo,da je to cena s popustom.
Kakšna je potem cena brez popusta??
 0   

Andrej @fotokaj 25. Okt 2010, 17:31

Nič ne skrbi, take "delavnice" oz direktne lopovščine ponavadi itak odpadejo, ker se prijavi le en, mogoče dva interesenta. Barabija, nič drugega.
A da ne bo pomote; kemikalije za "stare razvijalne tehnike" znajo kar lepo luknjico v denarnici narest, ampak 300 eur (s popustom?!!!) je pa čisto navadna barabija.
 0   

Miha @cedo 25. Okt 2010, 17:39

Mogoče pa delavnica vključuje tudi platinasto/paladijevo tehniko. biggrin

http://en.wikipedia.org/wiki/Platinum_print
 0   

Miha @cedo 25. Okt 2010, 18:18

Prejšnji post sem napisal za hec, ko sem pa šel gledat na VIST, se pa dejnsko izkaže, da bo na delavnici predstavljena paladiotopija.
Cene materiala so pa take: http://www.moersch-photochemie.de/content/shop/edeldruck/lang:de beatnik
 0   

najed01 @najed01 25. Okt 2010, 19:57

Da ne bo pomote.
Vem,da je stvar draga in vprašanje če ta tehnika sploh spada v ta kontekst bienala???
Toooook pa spet ni draga,da opraviči 300eur/oseba.
Zanima me kaj lahko odneseš v štirih urah?
Pomojem si hočejo na VISTu nafilat lager s tem,ko bojo nategnil folk.
 0   

Tomaž @Tobi 25. Okt 2010, 20:45

Mogoče pa je le upravičena cena....ker konc koncov se lahko zgodi da je murphijev zakon v igri in gre nekomu neke fejst narobe in glej ga zlomka bo šla malo več kot 1 količina potrebnih kemikalij za te tehnike.
 0   

najed01 @najed01 25. Okt 2010, 23:07

Ne bo držalo. Na netu imaš kit za 190$,in tudi manj. To zadošča za 35kom. 8"x10" printov.

Pojdi na:   
Postani Slo-Foto.net član
Zadnje v forumu
Anketa
Kako pogosto uporabljate mobilni telefon za fotografiranje?
Rezultati