0 

urska @urska 17. Feb 2005, 17:47

Na netu sem našla tole čudo: 8O
http://buyporters.com/Merchant2/merchant.mvc?Screen=PROD&Product_Code=11-0190&Category_Code=L1A
ali
http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&category=74905&item=3874402310&rd=1&ssPageName=WDVW

"angle scope" torej, ki omogoči "bolj spontane" fotke. Bolj ko gledam, bolj mi je všeč ideja. Predvsem na potovanjih, kjer se ljudje ne pustijo slikati (v muslimanskih deželah npr.)

Zanima me če to kdo ima in sploh kaj si mislite o tem. Se vam zdi, da takole ogledalce dosti vpliva na kvaliteto fotke?
Zanima me tudi če mogoče veste, ali se to da kupiti tudi v naših krajih.

Hvala, lep pozdrav Urška. :wink:
   0 

mishko @mishko 17. Feb 2005, 20:01

To je samo za teleobjektive, za tovrstno fotkanje pa ne bo po moje dosti vplivalo. Pol pa samo hitro zvedet kam grejo smučarke na morje, pa gas biggrin :mrgreen:
Lahko probaš s navadnim špeglom pod 45 stpinj slikat, pa vidiš če ti ustreza. Tam so najbrž malo boljša ogledala od navadnih, in najbrž s kovinsko plastjo na nasprotni strani stekla kot pri navadnih, torej, če ti navadno ustreza je tisto samo boljše lahko.
   0 

Heretic @Heretic 17. Feb 2005, 20:57

smučarke na morje :mrgreen: :mrgreen:

vsekakor zanimiv pripomoček, samo se mi ne zdi preveč uporaben...
če ti kdo ne pusti da ga fotografiraš, ga ne moreš potem kar tako "na skrivaj"če nekdo reče ne, je to ne in to mnenje se upošteva...
...pa tudi mislim, da je čisto drugače fotkat, če gledaš v eno smer, motiv je pa na desni biggrin :wink:
   0 

mishko @mishko 17. Feb 2005, 22:02

Saj ni dosti drugače, navaden periskop, oziroma ena polovica samo.
Okrog fotkanja samega pa mislim, da ima Heretic prav.
Smučarke na plažah so pa kar iskana roba zgleda, sodeč po današnjih časopisih... 8)
   0 

primoz75 @primoz75 17. Feb 2005, 22:13

Ha, ha...

pa če si že na morju dajte še kak dober supertele gor, boste še kako seve na kakšni jahti našli...

;-)
   0 

cehim @cehim 27. Feb 2005, 20:58

Naj bo kakorkoli, stvar je zanimiva. Prvi ki bo to nabavil, naj da "rezultate" in uporabnost na forum.
   0 

iztok @izo 27. Feb 2005, 21:09

mah, to ni nič. najboljš se je na kakšen vojaški satelit prštekaš, pa lahko slikaš kar češ na tem planetu, hehe. no vsaj tam, kjer je jasno.
sploh te privat žurke na jahtah, pa od zgoraj je še dober razgled :mrgreen:
   0 

mishko @mishko 27. Feb 2005, 21:31

Haha, da ne bo kdo prišel iz plaže na urgenco na puljenje tega dodatka :mrgreen:

Pojdi na:   
Postani Slo-Foto.net član
Zadnje v forumu
Anketa
Kako pogosto uporabljate mobilni telefon za fotografiranje?
Rezultati