0 

nikobernard @nikobernard 20. Feb 2005, 19:53

Vprasou bi rad zakaj se pri nekaterih fotkah (konkretno pri zadnjih objavljenih) ne pokaze stevilo zvezdic ki jih je fotka dobila kot skupek ocen?
Zadnje case ze tako zelo tesko dobis dobro oceno, pol pa ti je se noce pokazat. ;o)
help, Niko
matrmijetodobrratal
   0 

Heretic @Heretic 20. Feb 2005, 20:01

zdi se mi, da je neka napaka v galeriji, upam, da bo lucifix v kratkem popravil :wink:
   0 

andyz @andyz 20. Feb 2005, 20:32

Ja, pa tud pri zadnjih današnjih fotkah so seštevki ocen same nule! Kaj je zdaj to??
zanima me tudi, če je sedaj možno dajat gor fotke z 900 pikami v višino? Ena taka je gor.
andyz
   0 

Heretic @Heretic 20. Feb 2005, 21:00

hm, pri objavi v galeriji piše, da mora biti 900x700...
luc je zdaj nekaj glede seštevkov popravljal pa je možno, da je kaj zaj... :wink: smile
a se tudi vam pojavlja, da vam v galeriji pri objavi komentarja nekaj zajebava, meni javlja nek error, a komentar se potem le izpiše
   0 

mishko @mishko 20. Feb 2005, 21:04

Ja ,napako v bazi javi, najbrž zato tudi ocen ne sešteva
   0 

ksantipa @ksantipa 20. Feb 2005, 21:12

sama nimam podobnih težav, ki jih opisujete. res pa je, da so komentarji brez ocen, torej mi ne javlja nobene napake biggrin
LP X
   0 

Uroš Uršej @Lucifix 20. Feb 2005, 21:42

Res je prišlo do napak pri seštevanje, tako da se ocene od 15 ure niso zapisale. Sreči pa imam narejen še en dodaten backup, kjer se ocene zapisujejo, tako da sem zdaj ROČNO sešteval vse oddane ocene od 17. ure dalje (žal mi zapis za dlje ni dovolil).

Polovičke so res prinesle boljšo ocenjevanje, a jih moram žal zaradi neprijetnosti odmakniti do nadaljnega.

Skripto sem sedaj popravil in upam, da ne bo prišlo več do težav pri ocenah. Če pa pride, pa mi le sporočite.

lp
   0 

plizzzzzz @plizzzzzz 21. Feb 2005, 13:11

aha tle so polovicka grin)

Pojdi na:   
Postani Slo-Foto.net član
Zadnje v forumu
Anketa
Kako pogosto uporabljate mobilni telefon za fotografiranje?
Rezultati