0 

Miran @Novi66 21. Feb 2005, 19:57

Ce ima kdo oz. ve kje kupiti v SLO malo debelejsi Nikon trak (dobim 80-200tko, pa me je strah, da bo ta orginalni pocil oz. da se bom zadavil 8O :wink: )

Saj vem, sem pomislil, da saj ne rabi biti nujno Nikon-ov, da je lahko tudi Canon-ov.
Saj veste, kako pravijo.Ce bi rad, da ti nikoli ne ukradejo Nikona samo uporabljaj Canonovo torbico ali nosilni pas.Just a joke, da ne bo kateri tukaj... :mrgreen:

V mislilh imam nekaj takega :
http://centre.net.au/prod/img/AD501634.jpg

Ali pa, ce ga kdo podari, imam se rajsi
   0 

Matej Herbst @matto 21. Feb 2005, 20:08

Ne boš se zadavil, tako in tako z 80-200/2,8 težko hodiš naokoli z trakom in jo je lažje držat v rokah, sam ne opazim velike razlike na aparatu kjer imam širšega in na aparatu, kjer imam normalnega.

Če pa ga hočeš dobit poceni počakaj na fotoantiko, original so pa od 5,900 do 8,500 sit.

LP matto
   0 

chips @chips 21. Feb 2005, 20:14

Ja, traki so precej dragi. Sam sem ga kupil v Trstu in dal okoli 20 ali 25EUR. Ampak pazi, da ne kupis taksnega kot jaz, ker ima robove zelo zelo ostre in precej seka na vratu.

Sicer pa tudi jaz ne vidim razloga, da bi kupil trak za 80-200.

P.S. Kje pa bos kupil ta objektiv in za koliko?
   0 

iztok @izo 21. Feb 2005, 21:02

kaj mora res nikon gor pisat, mater ste na firme. baje se da dobit tiste široke, ki so podloženi s peno in baje so kar udobni. takoj bi vzel enega, tudi,da ne delam canonu reklame povsod.
   0 

Sabi @Sabi 21. Feb 2005, 21:04

matto: kaj je s to fotoantiko[b] ??
kaj kaki sejem al kaj malo razoži plis....[/b]
   0 

misfits @misfits 21. Feb 2005, 21:10

Fotoantika je nekakšen sejem rabljene opreme v Križankah. Mislim, da je poleti enkrat.
   0 

slowenien @slowenien 22. Feb 2005, 12:43

Eh ni tak drago to jaz sem pred letii kupil enega takega zelenega sirokega kaj pa vem kje pri nas nekje majo jih tudi v Lj pri tem kaj je ze zastopniku za nikon ne vem tocno kak je firma ze Peleta prasaj on to ve..........sicer pa cim manj pise na traku tem boljse je jaz bi se iz aparata zbrisal vse napise ce bi slo pa ne gre vrjetno bom moral zavorno olje uporabit al kaj ne vem hahahahaha :christmas:
   0 

chips @chips 22. Feb 2005, 13:58

slowenien: je tako drago, je :?
   0 

slowenien @slowenien 22. Feb 2005, 14:50

taki zeleni pas ko ga mam jaz stane pri nas 5000 sit to sem zdaj zvedo pol v usa ce mas koga da ti ga prnese pa polovico manj........jaz bom svojega itak prodal ko novega dobim na katerem nebo pisalo nic ker nebom vec reklame delal se na kameri mam prelepleno napis
   0 

Miran @Novi66 22. Feb 2005, 15:00

slowenien je napisal/a:
nic ker nebom vec reklame delal se na kameri mam prelepleno napis

Sami krepostnezi tukajle :mrgreen:

Saj prav, jaz sem tudi s fleksom odrezal masko avtomobila, da se ne vidi kaj vozim, pa rokav na puloverju sem odrezal, da se ne vidi logo, pa hladilnik sem prebrusil zgoraj levo.... bigrazz
   0 

Buffalo @Buffalo 26. Feb 2005, 10:35

Pojdi pogledat v foto studio na ilirski ulici (halofoto) , tam si je moja draga za par tisočakov kupla odličen pašček

Pojdi na:   
Postani Slo-Foto.net član
Zadnje v forumu
Anketa
Kako pogosto uporabljate mobilni telefon za fotografiranje?
Rezultati