0   

chips @chips 19. Nov 2010, 15:42

Ker sem se moje Nokie malce naveličal (ok, tudi hitrost delovanja ostalih aparatov me je malce zrajcala, saj Nokia pač spada med bolj počasne) je čas, da jo zamenjam. Najbolj me vleče na kak aparat z Android OS, zato me zanima, kako ste zadovoljni trenutni uporabniki tega OS?

Sam se nagibam k LG GT540...kaj menite o tem vi, ki ste z mobilnimi aparati bolj na tekočem?
[i:0172c3323d]"Z zensko, ki jo ljubim, gledam soncni zahod in si mislim: 1/250, f8" (Canon)[/i:0172c3323d]
| [url=http://www.deniszupan.com]DENISZUPAN.COM[/url] | [url=http://blog.deniszupan.com]BLOG[/url] |
 0   

Grega @Greegor 19. Nov 2010, 16:25

Z samsung spico sem za ta denar ki sem ga dal zanj več kot zadovoljen! : )
 0   

Jernej Lasič @Sviri 19. Nov 2010, 16:44

Ne bo ti žal Androida...
Sam imam HTC Legend in ga lahko samo hvalim.
Krotim fotone. Kako? Poglej na [url=www.foto-lasic.com]www.foto-lasic.com[/url]
 0   

Uroš Uršej @Lucifix 20. Nov 2010, 17:55

Ima kdo HTC Desire? Vsi ga tako hvalijo da ga bom moral res 1x stestirat.
 0   

chips @chips 20. Nov 2010, 19:15

Res ga hvalijo, a je cena izven mojega budgeta. Če pa imaš namenjen tak budget za telefon, raje dodaj še stotaka (ali morda manj) in vzami Samsung Galaxy S.
[i:0172c3323d]"Z zensko, ki jo ljubim, gledam soncni zahod in si mislim: 1/250, f8" (Canon)[/i:0172c3323d]
| [url=http://www.deniszupan.com]DENISZUPAN.COM[/url] | [url=http://blog.deniszupan.com]BLOG[/url] |
 0   

Janez Ford @JanezFord 20. Nov 2010, 19:39

Lucifix je napisal/a:

Imam.... zelo zadovoljen... cas uporabe 3 mesece... ne pogresam nic, hiter, stabilen, zanesljiv... thumbsup
 0   

Borut @laborutory 7. Dec 2010, 08:19

Lucifix je napisal/a:

Tudi jaz imam HTC Desire, pa se mi vedno znova smeji, ko šarim po njem, tak lepo si ga lahko spedenaš, da telefon res dela zate, čisto po tvoje smile In vsa ta natolcevanja o bateriji, ki nekaterim ne zdrži niti en dan, kvečjemu pol dneva, so zares oslarija, ko sem želel iztrošit baterijo v enem dnevu, sem od jutra do večera bil pripopan z brezžično povezavo na internet, pisal maile, surfal, poslušal muziko, igral različne igrice, napisal kak sms, zares na polno koristil telefon, kar se ponavadi v normalni uporabi ne počne, je zvečer še vedno bilo toliko baterije, da bi zdržal do jutra, če bi ponoči rabil telefon. Drugače pa ga pri normalni uporabi polnim vsak drugi dan in lahko rečem, da kar veliko šarim po njem grin Glasujem za HTC Desire, men je super smile
You don`t have to be a freakon to use Nikon.
 0   

chips @chips 12. Dec 2010, 12:26

Evo, moja prva negativna izkušnja z Android telefonom, ki je vezana na budilko. Hvala Bogu je danes nedelja, saj budilka ni zvonila, ker je čez noč zmanjkalo baterije...če bi se to zgodilo med tednom bi zamudil v službo sad

Uporabnikova navada, da je brez skrbi glede budilke pri ne-smarth phone-ih žal odpade, saj je pri Android telefonih pač tako, da je Android le OS. Torej, če telefon ugasneš ali zmanjka baterije, OS in posledično nobena aplikacija, ne laufa.

Vseeno pa mi je zanimivo to, da sem skoraj 1000%, da je bila kapaciteta baterije cca 50% in ni bilo zagnane nobene aplikacije, ki bi pretirano trošla baterijo (npr. wifi, bluetooth ali prenos podatkov).

Torej...po dveh tednih uporabe telefona z Androidom, bi rekel so-far-so-good, vendar mi je ta izkušnja porajala dvom, če je bil Android prava izbira.

No, kot delna rešitev opisane težave je aplikacija "hibernate", ki kot samo ime pravi, postavi telefon v hibernacijo, torej izključi vsakršno komunikacijo z omrežjem in po besedah razvijalca, bi v naj telefon v tem načinu čez noč pokuril le cca 1% baterije.
 0   

Borut @laborutory 12. Dec 2010, 12:43

Sej tudi, če bi kakem drugem mobitelu zmanjkalo baterije, ne bi zjutraj budilka zvonila, je pa res, da obstaja milijon aplikacij kar se tiče budilke in tega grin Najbolš, da ga zvečer daš polnit in nimaš skrbi.

Men se je v petek zgodilo nekaj smešnega, namreč telefon je zvonil, ekranček pa se ni hotel prižgat, kot bi mrknil, šele odstranitev baterije in ponovni vklop sta rešila težavo, ampak je bilo to prvič in mu dam še eno šanso smile

chips je napisal/a:
Evo, moja prva negativna izkušnja z Android telefonom, ki je vezana na budilko. Hvala Bogu je danes nedelja, saj budilka ni zvonila, ker je čez noč zmanjkalo baterije...če bi se to zgodilo med tednom bi zamudil v službo sad

Uporabnikova navada, da je brez skrbi glede budilke pri ne-smarth phone-ih žal odpade, saj je pri Android telefonih pač tako, da je Android le OS. Torej, če telefon ugasneš ali zmanjka baterije, OS in posledično nobena aplikacija, ne laufa.

Vseeno pa mi je zanimivo to, da sem skoraj 1000%, da je bila kapaciteta baterije cca 50% in ni bilo zagnane nobene aplikacije, ki bi pretirano trošla baterijo (npr. wifi, bluetooth ali prenos podatkov).

Torej...po dveh tednih uporabe telefona z Androidom, bi rekel so-far-so-good, vendar mi je ta izkušnja porajala dvom, če je bil Android prava izbira.

No, kot delna rešitev opisane težave je aplikacija "hibernate", ki kot samo ime pravi, postavi telefon v hibernacijo, torej izključi vsakršno komunikacijo z omrežjem in po besedah razvijalca, bi v naj telefon v tem načinu čez noč pokuril le cca 1% baterije.
 0   

ohinsploh @ohinsploh 12. Dec 2010, 13:17

Po 3 letih uporabe iphona, najprej prve generacije, nato 3g, sem se ga malo naveličal in prešel na android...saj je ok, ampak napram ios je meni to polizdelek. Sedaj šele razumem zakaj apple enostavno nekaterih zadev ne dovoli, jih zaklene itd. Zato ker njihov telefon dela vedno in zanesljivo, kar pa za androida ne bi mogel trditi, aplikacije povzročajo crashe, prezaseden pomnilnik itd.. Android je drugi najboljši operacijski sistem po mojem mnenju, moj naslednji telefon pa bo spet iPhone.

To je samo moje mnenje, vaše izkušnje so lahko čisto drugačne in jih z veseljem sprejmem.
LP
 0   

Iztok Hvala @chamouna 12. Dec 2010, 15:08

Imam HTC Desire in samo en pomislek oz. vprašanje: se da kje dobiti kako baterijo, ki mogoče zdrži kak dan več? laugh
Drugače brez vsakršnih pripomb, tudi razumem energetsko potratnost teh aparatov, ampak vsaj kak dan več bi pa res lahko zdržala baterija... Vseeno zelo zadovoljen z HTC-jem!
 0   

Mihy @Mihy 12. Dec 2010, 15:41

Ko enkrat poizkusiš iPhone se ti zdi vse ostalo brezveze, prekomplicirano itd...
Seveda ima marsikateri enake ali še boljše karakteristike, pa vendar je iphone v vseh pogledih uporabnejši, prijaznejši...
Sem imel dolgo nokio in prisegal nanjo, ko pa sem poizkusil iphone, sem šele videl kaj se pravi uporabnost. Mislim da me bo težko kaj prepričalo da grem na kaj drugega kot iOS.

Moje mnenje.

edit: kot telefon in samo telefon pa je še vedno najboljši model legendarna Nokia 6210/6310. Boljši telefon bodo težko še kdaj naredili!
 0   

abo01 @abo01 12. Dec 2010, 17:14

Laburatory, ko mojemu Samsungu zmanjka baterije, mi alarm še vedno dela. Oz. če ga ugasnem, prav tako.
 0   

chips @chips 12. Dec 2010, 17:28

Laburatory, ne bo držalo...pri Nokiah je lahko aparat ugasnjen ali pa celo crknjen zaradi prazne baterije, pa bo budilka vseeno zvonila.
 0   

Borut @laborutory 12. Dec 2010, 18:28

Nisem vedel tega, ja kajčeš, super smile Drugače pa se morm strinjat s prejšnjimi komentarji o iPhone, da ko ga enkrat primeš v roke, ga kr ne bi več dal nazaj, kar se iOS tiče in vsega kar sicer iPhone ponuja, ampak za kakšno ceno, ne hvala grin

chips je napisal/a:
Laburatory, ne bo držalo...pri Nokiah je lahko aparat ugasnjen ali pa celo crknjen zaradi prazne baterije, pa bo budilka vseeno zvonila.
 0   

ohinsploh @ohinsploh 12. Dec 2010, 20:11

laborutory je napisal/a:
Nisem vedel tega, ja kajčeš, super smile Drugače pa se morm strinjat s prejšnjimi komentarji o iPhone, da ko ga enkrat primeš v roke, ga kr ne bi več dal nazaj, kar se iOS tiče in vsega kar sicer iPhone ponuja, ampak za kakšno ceno, ne hvala grin

chips je napisal/a:

Ja ampak tudi androidni boljši telefoni imajo takšno ceno v prosti prodaji...žal nimamo pri nobenem ponudniku možnosti vezave in cena bi bila precej podobna galaxy S.

Pojdi na:   
Postani Slo-Foto.net član
Zadnje v forumu
Anketa
Kako pogosto uporabljate mobilni telefon za fotografiranje?
Rezultati