0   

Naiva @Naiva 7. Dec 2010, 13:11

Za svojo internetno trgovino bom fotografiral oblačila.
Zanima me, kaj naj dam, kje naj kupim... ozadje, ki ga bi podložil pod objekte,
tako da se bo dalo potem enostavno odstraniti v photoshopu.

Hvala in lep pozdrav!
 0   

Matej Petrovič @mpetro 7. Dec 2010, 13:58

Bi odgovoril, pa me je strah da me bo administracija tega "policijsko nadzorovanega" foruma banala, tako kot so večino mojih kolegov...
 0   

ohinsploh @ohinsploh 7. Dec 2010, 15:10

Bel papir, odvisno kakšno velikost iščeš, lahko tudi rolco od ploterja odviješ....drugače pa poglej v Cumulus, LP
 0   

Zelod @flambirana_oFca 7. Dec 2010, 15:47

Jaz bi rekel, v kolikor oblačila niso zelenih ali modrih odtenkov - green oziroma blue screen; se pravi modra oziroma zelena pola papirja ali rola tkanine. To ti bo nudilo najhitrejšo manipulacijo v Photoshopu, v kolikor želiš odstranjevati ozadje. Pa ne smeš še vedno pozabiti na pravilno osvetlitev tudi ozadja samega.
Čeprav ne vem zakaj bi slikal tako, da boš potem ozadje, podlogo odstranjeval v Photoshopu?
 0   

ogabe @ogabe 7. Dec 2010, 16:01

Barva zares ni vazna, ker za resno delo ne uporabljas color pickerja, pac pa kaj drugega. grin Drugace pa Cumulus bo kar pravi naslov za ta ozadja.
[url=http://www.photo.si]PhotoSI[/url]
 0   

shiva @shivko 28. Jul 2011, 18:34

zdravo!
Mi smo se odločili za malce drugačno fotografiranje izdelkov.
izgleda takole: ...

edit: reklamna povezava
-thunder_road

l.p.
Shiva
 1   

RZ67 @RZ67 28. Jul 2011, 19:18

shivko je napisal/a:
zdravo!
Mi smo se odločili za malce drugačno fotografiranje izdelkov.
izgleda takole: ....
l.p.
Shiva

/edit/

Vsaj stolpnice na Partizanski (v ozadju) bi lahko zablurali upset
Zahvala: shivko
 0   

shiva @shivko 28. Jul 2011, 19:32

(edit)
thunder_road

vsi se učimo.
prosim za obrazložitev kritike mad
vesel bi bil tudi kakšne ideje oz. priporočil za prihodnja slikanja..

lp.
Shivko
 0   

Primož @Smrkec 28. Jul 2011, 20:38

Rabiš belo ozadje ki ga osvetliš tako, da je "prežgano" (iz vsake strani eno luč usmerjeno v ozadje) + glavno luč od spredaj in je to to smile
Zgleda pa nekako takole: http://2.bp.blogspot.com/-pvwae6yIrBs/Th9VAhn2-0I/AAAAAAAADQ0/mMcBscUYfZs/s1600/IMG_9828.jpg (recimo ena testna fotka, ker ostalih še ne smem pokazat...)
... The moments you want to remember ...

http://www.primozbregar.com
 0   

shiva @shivko 28. Jul 2011, 20:59

glavni namen objave tukaj je to kar sedaj počnete smile -kritike-
malo smo še mladi in tega še nismo počeli. torej nabiramo izkušnje skozi lastne napake.
torej, hvala za kritike. marsičesa se zavedamo da ni dobro vendar z nizkim budgetom pač boljše ne gre.
imamo tudi predpostavljeno spletno stran kar pomeni da smo tudi tam zelo omejeni.
če bo stvar šla bomo pa, jasno, prepustili oblikovanje ter postavljanje, slikanje profijim.
hvala še enkrat, če je še kaj pa prosim na dan z besedo.

edit: to ni tema za kritike spletnih strani, še manj pa za njihovo reklamiranje. Tema je sedaj očiščena in naj se nadaljuje kot v naslovu. Brez še kakšnih reklamnih povezav. kakršnakoli vprašanja v zvezi s tem pa na ZS, ne sem v temo.
thunder_road

Pojdi na:   
Postani Slo-Foto.net član
Zadnje v forumu
Anketa
Kako pogosto uporabljate mobilni telefon za fotografiranje?
Rezultati