0 

chips @chips 28. Feb 2005, 13:19

Torej, glasba.
Kaj je dobro in kaj slabo, kaj je "in" in kaj ne. Je svetovna slava merilo za kvaliteto? Kaj je sploh kvaliteta?
Je Fredy Miler pevec? Ne, ni :mrgreen: Joke :fredy:

No, tu si cakam vasa mnenja o tem kaj je poslusa in kaj poslusate vi. Je vasa glasba edina kakovostna?

Prosto po Presernu...

Amen.
   0 

mali_viking @mali_viking 28. Feb 2005, 13:21

bravo chips
am... mislm, da je vsaka glasba k jo nekdo posluša, za njega najkakovostnejša. merilo za stvari, oz. kakšen naj bi svet bil, si merimo po svojem svetu, okusu in občutkih. kako pa te pridobimo, je pa že druga pesem.
sem mali viking ki rad jadra smile
   0 

David Vatovec @davidv7 28. Feb 2005, 13:24

Vsak ima svoj odgovor. In tako je tudi prav.
Važen je fotograf ne oprema!
   0 

chips @chips 28. Feb 2005, 13:28

david: tako je prav... me pa vseeno zanima, kaksen je tvoj:)
   0 

mali_viking @mali_viking 28. Feb 2005, 13:30

mene tut :mrgreen:
   0 

Blaž Ogorevc @balž 28. Feb 2005, 13:33

men osebno so u2 cari - vskor vse kar naredijo je super - res je album malo švoh, kar se bonota tiče, sam do evrope bodo že tulk naštudiral komade da bo noro.

skor vse - recimo soundtrack od MDH je super.
Balž

Look at the Earth talking to you! YAB grin
   0 

primoz75 @primoz75 28. Feb 2005, 13:36

ma vsak ima pač svoj okus....

zato ne moreš rečt kaj je dobro in kaj ni....mi poslušamo v večini en tip glasbe, ki ga recimo črnci v getih ne...itd...

bi prej pol moral vprašat, kaj kdo posluša, da biizvedel naš glasbeni okus
   0 

milosh @milosh 28. Feb 2005, 13:38

mali_viking je napisal/a:

am... mislm, da je vsaka glasba k jo nekdo posluša, za njega najkakovostnejša. merilo za stvari, oz. kakšen naj bi svet bil, si merimo po svojem svetu, okusu in občutkih. kako pa te pridobimo, je pa že druga pesem.

oprosti to je neumnost, ce je teb neki usec se ne pomen da je kvalitetno, je pac sam teb usec

topshop izdelek bugi riba e teb naprimer fullll usec ampak to ni kvaliteten izdelek, ker se kmalu pokvar,... (samo banalen primer)

je velika razlika med kvaliteto in vsecnostjo oz. popularnostjo.

tocn se ve kdo ma posluh in kdo ne, kdo ma pevske sposobnosti, komu te nardijo v studiju,......

pac kle morte stet velik faktor pranja mozganov televizije. popstars bepop so uspel samo zato ker so se 13 letniki/ce navezal na njih, ker so z njimi doivljal obcutke srece in zalosti, ker so jih cel cajt spremlal na tv, vsak njihov korak in so dobil filing da jih osebno poznajo. ampak ta njihova popularnost se ne pomen tut kvaliteto.
je pa tut odvisn kaj hoce glasbenik s svojo musko povedat. al je to zajebancija al kritika a druzbo al samo oponasanje nekoga,...
pac ce nek glasbenik zanals nedirektno oponasa nekega drugega glasbenika na posmehliv nacin je lahko njegovo petje kot samo zalo nekvalitetno, ce pa gledas kot oponasanje pa je lahko zelo kvalitetno ce un tut tko zanc poje.....

dal bi se in se pisat
   0 

Blaž Ogorevc @balž 28. Feb 2005, 13:39

eni jih ne poslušajo že zato, ker so preveč popularni - nekateri nočejo biti čreda - ampak men so dobri in to je največja bedarija - me pa sploh ne bi motl, če bi bli manj popularni, bi vsaj karte dobu.
Balž

Look at the Earth talking to you! YAB grin
   0 

chips @chips 28. Feb 2005, 13:40

Kaksno je vase mnenje o glasbenem sistemu? Oz.bolje receno, zanima me mnenje o tisti glasbenikih, katere le sistem poganja naprej in o tistih, ki delajo ob tem delajo tudi kvalitetno glasbo? Tipicen primer Britney Spears ali KajlaMednoge...
   0 

Goran @darkdragon 28. Feb 2005, 13:42

za tole kar jst poslusam zihr se noben ni slisu sam je zakon.

SPLITSVILLE - angleska skupina, angleska muska, izbrani spot za blagovno znamko Springfield. Kul muska

Nobody Is Perfect, But I Am Pretty Fucking Close ! Don´t Hate Me Because Of That !
   0 

primoz75 @primoz75 28. Feb 2005, 13:43

kdo pa so tedve dečve?

:mrgreen:

sem ti zdaj vse povedal.....

so pa čit ql za pogledat....

:wink:
   0 

mali_viking @mali_viking 28. Feb 2005, 13:47

britni pa kajla sta v pop vodah, kar pomeni, delati glasbo za ljudi, ki malo migajo, medtem ko se šminkajo pa pedenajo in kasneje isto musko poslušajo v diskačih. ne pravim, da je slaba glasba, je zelo dobro narejena za v te namene, za ljudi ki neradi razglabljajo, razčlnejujejo, kaj šele, razumejo glasbo. to je glasba za sprot ali za medtem ko.... karkoli počneš. za ozadje tvojega življenja. zato so glasbeniki v teh vodah zelo zelo labilni, in le redki so, ki jim uspe, ala madona, ki je pogruntala, da s spremembami svoje glasbe in pojave, ljudi zlahka vleče za nos, oz. da jo poslušajo. pop muska je en sam biznis.
   0 

tinekr @tinekr 28. Feb 2005, 13:48

Vsak ima svoj okus in ne vem zakaj ne bi bil Fredy Miler pevec. Itak tudi tisti, ki govorijo, da je ful goveje župe na slo sceni dandanes, sami nimajo pojma in še sami ne poslušajo neke kvalitetne glasbe.
Kaj jaz poslušam? Glasbo, ki me spravi v good mood. Moj Gumby je že leta Jazz navdušenec- menda skoraj dvajset let.(ima čez 200 originalnih cd jev jazza) Nekaj od jazza mi je všeč, dosti tudi ne, ker se mi zdi zame prehladna muzika. Okrog tega se midva nikoli nisva strinjala. Sama rada poslušam glasbo, ki dostikrat ni v glasbenem smislu bogvekaj,torej ne bi rekla, da je kakovostna ima pa dušo. Poslušam reggae, ethno(zelo širok spekter)...rada poslušam cigansko muziko, afriško še raje... Nikoli si ne delam nekih omejitev in mislim, da je tako prav. Pa se opravičujem, če ne gledam na Fredy-ja Milerja kot na kmeta. Tak kot je Matjaž Jaušnik povedal, da je Fredy uspel, ker to počne s srcem.
   0 

mali_viking @mali_viking 28. Feb 2005, 13:51

izo: napisala sem, da je vsak za musko, ki jo posluša, prepričan, da je kvalitetna. a bi jo poslušal, če bi mislil, da je ta muska sranje???
aj dont tink sou.

glede harmonik pa itak- zame je to podn od podna. sam... pa folk k je not zna pet in zna igrat in vse skup je tok dobr narjen in premišljen, da se to prodaja.
   0 

iztok @izo 28. Feb 2005, 13:51

ne ti meni kajle zezat :evil:
jst poslušam marsikaj, ampak v popu je kajla zakon (no, ima dost dobrih glasbenikov in dj-ev zraven), no, sej kaj je pop, je vprašanje, lahko rečeš naprimer, da so sidharta pop itd. :mrgreen:
   0 

mali_viking @mali_viking 28. Feb 2005, 13:53

zame je dobra muska, tista k se je nkol ne naveličaš. oz. bend, komad, al pa cela plata. kajla je pa zlo izi za naveličate se je. no, edin če jo gledaš... ;P
   0 

mali_viking @mali_viking 28. Feb 2005, 13:54

pa kajla itak zgleda, me pa zlo zanima kok ma kej prstov vmes, k ji komade delajo.
   0 

iztok @izo 28. Feb 2005, 13:55

viking, a maš kakšne telepatke sposobnosti, da veš kaj bom napisal že v naprej, hehe
   0 

mali_viking @mali_viking 28. Feb 2005, 13:56

8) :mrgreen: mejbi

Pojdi na:   
Postani Slo-Foto.net član
Zadnje v forumu
Anketa
Kako pogosto uporabljate mobilni telefon za fotografiranje?
Rezultati