0 

Matej Herbst @matto 28. Feb 2005, 15:35

Pred casom sem kupil Battery pack za novi F80, pa se mi zdi da poslikam premalo filmov, saj imam notri baterije 2300Mah, poslikam stiri ali pet filmov pa ze zacne jokat, oznaka za baterijo.

Zanima me ce ima kdo od vas taksno kombinacijo pa koliko filmov poslika na en paket baterij.

Hvala Matto
   0 

iztok @izo 28. Feb 2005, 16:07

jst mam en tak simp pack za 500n (canon) in se mi zdi, da tudi meni ne zdrži kaj dost dlje, pa tudi mam en tak smešen občutek, da vse skupaj deluje počasneje (navijanje filma ipd) kot s tistimi nameskimi baterijami. samo je pa dosti bolj ekonomično, tiste foto baterije so drage ko žafran, pa da ne bi o tem ,da so samo za enkratno uporabo.
   0 

Matej Herbst @matto 1. Mar 2005, 09:23

Ja res je dosti ceneje pa še lepše se drži v rokah, zgleda da ne bo druge kot, da kupim še en komplet baterij, pa spet dodatni strošek za mamiyo sem jih kupil 12, saj jih gre kar 6 v grip sad

Sem pa tudi jaz dobil ta občutek, da dela aparat z gripom očasneje je pa ta prednost , da je malo bolj tih smile
   0 

slowenien @slowenien 1. Mar 2005, 12:46

Jaz ne vem samo ko sem mel jaz na probi grip za f100 mi je drzal enako kot ce ga nebi mel torej 20 filmov nekje.......

ps:tam za mamiyo pa sploh ne vem zakaj mas ta grip to je ravno car vsega da se rocno napenja z kurblom pol rabis samo eno baterijo al dve za ae prizmo pa fertik al pa se tega ne :mrgreen:
   0 

Matej Herbst @matto 1. Mar 2005, 13:17

Ko slikam v studiu dam grip dol, ker slikam na jašek, z Ae prizmo se pa lepše drži v rokah z gripom pa še takšne fajn zvoke spušča biggrin
   0 

slowenien @slowenien 1. Mar 2005, 13:39

no ja kakorkoli ze samo da ti pase ...........cez jasek pa jaz gledat ne morem ker vidim vse posevno :wink:
   0 

Matej Herbst @matto 1. Mar 2005, 14:54

Jaz sem imel na začetku malo problemov z levo in desno, ker je kontra ampak se dosti lepše vidi ostrina kot z prizmo, tako da jašek kr lepo uporabljam.
   0 

slowenien @slowenien 1. Mar 2005, 15:19

Ma pa en moj kolega ta grip za nikon f65 pa pravi brez problemov da dela da posname tudi okrog 20 filmov .Jaz ne vem kak je to pri F80 samo logicno gledano ti vec baterij pomeni vec casa ne pa vecjo porabo al se motim ne vem tam pri tistem mojem je vse stilmao......

ps:zrcalna slika pa hehe na zacetku te res malo mede samo ni vecjih problemov jaz to ne prakticiram prizma gor pa reseno vidi pa se glih tak dobro :wink:
   0 

Matej Herbst @matto 1. Mar 2005, 15:25

Saj se Nimh se spraznejo samo čez določen čas to razumem, ampak v nedeljo sem pofotkal 6 film zapored (doma na toplem) in mi je crknil, tako da po mojem ne dela vse okay, ali pa je aparat dosti bolj požrešen kot sem mislil, si bom pa sposodil od koga enak aparat pa sam naredil test če se ne bo noben oglasil biggrin

Pojdi na:   
Postani Slo-Foto.net član
Zadnje v forumu
Anketa
Kako pogosto uporabljate mobilni telefon za fotografiranje?
Rezultati