0   

Peter Bernik @Noob 3. Mar 2005, 23:50

Vem da obstaja, ker se je nek član v galeriji enkrat zmotil in opisal pod fotko celotno plinsko napeljvao ali nekaj podobnega (ok ni ravno bela tehnika je pa najbrž na istem forumu).
Rabim pa par nasvetov, ker moramo doma zamanjati komplet belo tehniko začenši s pomivalcem, ki je ravnokar crknil.
Za koristne linke ali nasvete (če je kakšen stručko na forumu) se že vnaprej zahvaljujem :fredy: .
 0   

tomaž @mju 4. Mar 2005, 08:43

http://www.podsvojostreho.net/ smile pa veliko uspeha
 0   

Pele @Pele 4. Mar 2005, 10:50

Men tale link ne dela :?
 0   

Peter Bernik @Noob 4. Mar 2005, 11:34

Zjeban forum - php error.
 0   

tomaž @mju 4. Mar 2005, 12:03

pele je napisal/a:
Men tale link ne dela :?

kako, jaz sem ga ravnokar kliknu in deluje 8O
 0   

Pele @Pele 4. Mar 2005, 14:46

Ja sedaj pa deluje. Samo kaj preveč aktiven pa ni ta forum. :?
 0   

tomaž @mju 4. Mar 2005, 15:00

:mrgreen: ja veš to ni
 0   

rado @rado 4. Mar 2005, 16:46

In nisi nič lokal patriota , kupiš Gorenje kvaliteta je primerljiva z vsemi dobrimi tujimi firmami , servis je razvejan po celi sloveniji pridejo tudi na dom , v zahodni evropi je že leta cenjen , razen če hočeš za enako kvaliteto dat več denarja , ker ti hodi viška , izogibaj pa se Indesit , Beko in podobnih poceni firm ki jih ponujajo , ker so narejeni slabše kot je bil gorenje pred 20 leti , pri svojem delu se precej srečujem z belo tehniko in je Gorenje tako po kvaliteti izdelave kot dizajnu vrhunski.
 0   

tinekr @tinekr 4. Mar 2005, 16:53

Samo ne kupuj pomivalnega stroja Gorenje, ker boš potem na roke pomival...tako kot jaz. Raje bilokaj drugega.
 0   

tomaž @mju 4. Mar 2005, 16:58

ja, tut jz ti gorenje odsvetujem :wink: slabe izkušnje
 0   

Miki @Miki 4. Mar 2005, 17:07

No ja, Gorenje pa ni ravno nujno šimfat. smile Že cirka 25 let je rang višje kot talijanske firme z raznimi Candy-ji vred. Pa tudi kupujejo njihove aparate praviloma vsi drugi bolj kot Slovenci. V Gorenju namreč od 3. do 5. januarja izdelajo vse kar imajo namen prodati na slovenskem trgu v tekočem letu. Do 12. janurja pa še za ostali ex-yu trg. Ostalo gre pa vse na druga tržišča.

Pomivalni stroji so pa res "škakljivi". Vendar te v celoti za njih proizvajajo njihovi kooperanti iz Italije (zanussi, candy....) Zato pa verjetno tudi kvalitetno odstopajo navzdol.
smile Toliko o fotografiji.
 0   

tinekr @tinekr 4. Mar 2005, 17:16

Na področju pomivalnih strojev pač nimajo takih izkušenj kot pri drugih stvareh. Imam super izkušnjo s tem (joke), ko se mi je pokvaril pomivalni stroj Gorenje in so ble same komplikacije, ker je 45-ka in ne 60... Pokvaril se je programator in sem samo za le-tega odštela 20 K, kar se mi zdi čista bedarija.
 0   

Matej Herbst @matto 4. Mar 2005, 17:50

Matto je nekaj časa nazaj kupoval pralni stroj kot že veste in postal pravi ekspert kar se tega tiče :mrgreen:

Kar se tiče Gorenja je Ok saj vgrajujejo v enakem cenovnem razredu dosti boljše vgradne dele, z novo šminko so pa dobili še več kupcev. So pa posledično zaradi tega tudi dragi vendar kvalitetni pa še 5 let garancije, pol pa itak kupiš novega smile
 0   

mishko @mishko 4. Mar 2005, 18:02

Miki je napisal/a:
V Gorenju namreč od 3. do 5. januarja izdelajo vse kar imajo namen prodati na slovenskem trgu v tekočem letu.

Saj v tem je problem, ker so takrat še vsi mačkasti od silvestrovanja. Potem ko se streznijo, pa naredijo količino za ves ostali svet. :fredy:
 0   

Matej Herbst @matto 4. Mar 2005, 18:53

Vidiš zdaj mi je jasno zakaj je vsem vam crkovalo od Gorenja, jaz ga kupim v Trstu , pa imam drugo kvaliteto :mrgreen:
 0   

rado @rado 4. Mar 2005, 20:17

Letno naredim kakih 30 kuhinj in večina strank se na podlagi tega ker so imeli prej gorenje odloči ravno za gorenje , ker pravijo , da je vse delovalo tudi doma imamo vse aparate od gorenja in po 6 letih vsi delujejo vključno z pomivalnim strojem , ki dela vsaj 3x tedensko tudi 2x je pa vsak dan uporabljen pa zaenkrat brez blema , sicer pa tudi mercedes se kdaj pokvari vendar je % manjši kot pri kakšnih drugih.

Tinker mogoče pa si expozicijo napačno nastavla bigrazz
 0   

mishko @mishko 4. Mar 2005, 21:01

Haha, pa WB za spodnje perilo :mrgreen:
 0   

tinekr @tinekr 4. Mar 2005, 21:19

Mishkec, gre za pomivalni stroj. biggrin
 0   

tinekr @tinekr 4. Mar 2005, 21:19

Sicer pa ne nosim belih gat...itaaak smile
 0   

Peter Bernik @Noob 4. Mar 2005, 23:28

No bom kar konkretno povedal; na gospodinjskih aparatih, sem zasledil Boscha in AEGa (prostostoječa) za 120 ksit oz 119 ksit, oba sta 3x A. Najbrž sem bom za enega od teh dveh odločil, ker stav akciji in cenovno zelo ugodna. Me pa zanima kateri od teh dveh je boljši in če je v tem cenovnem razredu morda še kateri boljši.
Podatki so identični samo AEG je dosti tišji. Glede Boscheve kvalitete ne gre dvomiti, me pa zanima kako je z AEGom.

[web:f6a7683d48]http://www.gospodinjski-aparati.si/iskalnik/articles.php?id=5597[/web:f6a7683d48]
[web:f6a7683d48]http://www.gospodinjski-aparati.si/iskalnik/articles.php?id=5461[/web:f6a7683d48]

Gorenja mi pa prosim sploh ne omenjat, ker ponuja za to ceno A,A,C(sušenje). Ne mislim brisati posode, ko jo jemljem iz pomivlaca, pa čeprav sem patriot.

Pojdi na:   
Postani Slo-Foto.net član
Zadnje v forumu
Anketa
Kako pogosto uporabljate mobilni telefon za fotografiranje?
Rezultati