0   

Bugatti @_veyron 17. Jan 2011, 17:40

prosil bi za nesvet kje bi lahko dobil ceneje fotoaprat nikon D3100 (prosil bi da mi gdo sporoči) bi biu hvaležen
 0   

antasi96 @antasi96 17. Jan 2011, 17:42

Ceneje od česa? Povej kakšna je najnižja cena ki si jo našel. Drugače ti bomo težko svetovali
 0   

Bugatti @_veyron 17. Jan 2011, 17:53

Nikon D3100 + 18-55 VR za tega sem našel ceno 599 EUR Sem tudi iskal drugje ampak nisem našel malo nižje cene
 0   

Bugatti @_veyron 18. Jan 2011, 08:15

hvala ampak je samo 100 € manj jaz sem mislil no če se da usaj 200 € manj če se da če ne bom tega kupil. eden mi je govoril da imajo na poljskem veloko poceni samo jaz nevem katere so njihove strani
 0   

Bananko @Bananko 18. Jan 2011, 11:48

benkič, nehaj sanjati. najbolje da ti ga dajo zastojn. če hočeš poceni priti čez vzemi rabljenega.
 0   

Bugatti @_veyron 18. Jan 2011, 12:03

veš kj dario js nč ne sanjam samo js sm sigurn da se ga dobit cenej (SIGURN) Pa reku sm ti že da nočem rabljenga če pa tu ne razumeš si pa jooj bulš da ne rečem
 0   

Bananko @Bananko 18. Jan 2011, 12:18

pobček zelen si ku pomladni list. vzemi si kompakta, sj dobr veš da sploh ne veš kaj je gorišnica kaj šele ISO, kaj šele ostalo.

če hoceš da ti folk svetuje, POSLUŠAJ. in vzemi si rabljenega, sj itak niti za tega denar nimaš.

in uščipni se, da se zbudiš iz teh tvoj 16-letniških sanj. sj bi ti človek še pomagal, sam ne gre....
 0   

Bugatti @_veyron 18. Jan 2011, 12:27

ti pa veš kj js nevem al pa vem

kompakta pa nočm drugač mam denar za tega samo nočem use porabt na fotoaparat ker sigurnu se da kje cenej kupt

pa tut rabljenga nočm ker npr. ga kupš pa daš 400 eur pol je pa kej narobe pa nimaš garancije niti nč

pa pust me rajš bom se že sam odloču pa kj bom kupu tukej sm nasvete iščem kje se da kaj dobiti cenej če se da
 0   

PrimozS @PrimozS 18. Jan 2011, 12:43

pa če bi se vi2 pod privat tole zmenila ...
 0   

urosm @urosm 18. Jan 2011, 17:52

In skupaj za en normalno drag učbenik Slovenščine zbrala ...
 0   

Gregor Gomboc @George 18. Jan 2011, 21:26

Za znoret, kakšno slovenščino si mora tukaj človek prizadejati...

_vejron: kupi kompakta.

Če tako škrtaš že pri najcenejših aparatih in jih hočeš na pol zastonj, potem nevem kaj misliš narediti pri opremi, ki lahko stane večkratnik aparata. Brez raznolike opreme/objektivov, ki jih priviješ na aparat in si širiš področje uporabe dSLR resnično izgubi svoj pomen.
 0   

Tomaž Pirman @tomovader 18. Jan 2011, 22:12

_veyron je napisal/a:
veš kj dario js nč ne sanjam samo js sm sigurn da se ga dobit cenej (SIGURN) Pa reku sm ti že da nočem rabljenga če pa tu ne razumeš si pa jooj bulš da ne rečem

Če si pa tko SIGURN... zaka pa pol nas sprašuješ... si dobu informacijo in res ga teško dobiš cenei... V Sloveniji ga pod 600€ sploh težko dobiš.. v tujini pod 500€ tut ne... pa sm pregledu vsaj 10 štacun zdle.. tkole je pač lei

nč slabga ne mislim...

(nasvet: ko se braniš kot v teh postih, uporabljaj argumente ne pa eno prazno napadanje nazai "kaj pa ti veš kaj js vem..."... sam nasvet)
Če hočeš spremeniti svet, moraš najprej spremeniti sebe!
 0   

Bugatti @_veyron 19. Jan 2011, 08:49

samo pravim

EN PRIJATELJ MI JE REKEL, KI JE IZ POLJSKE DA IMAJO TAM VEIlKO DOST POCEN samo ga ne dobim trenutno npr. HP Pavilion pri nas je 1000 do 1200 tako sem mislu
 0   

Tomaž Pirman @tomovader 19. Jan 2011, 15:34

ja ja to pa logično... tut 70-200 objektiv dobiš za 500€ ceneiš v tujini...

Ta fotič ma pa 4X nižjo ceno in ne more met za 200€ nižje cene... ker pol bi s takim razmišljanjem pričakoval da bodo kompakti ki so pri nas 200€ v tujini zastonj al kako?? smile

hehe no pač dejstvo je da če najdeš občutno ceneje kot 500€ nam sporoči... ga tut js pol kupm za punco smile
Če hočeš spremeniti svet, moraš najprej spremeniti sebe!
 0   

Jože @cfb1970 19. Jan 2011, 17:23

_veyron je napisal/a:
hvala ampak je samo 100 € manj jaz sem mislil no če se da usaj 200 € manj če se da če ne bom tega kupil. eden mi je govoril da imajo na poljskem veloko poceni samo jaz nevem katere so njihove strani

Moje mnenje je,da je zate najbolje,da si kupiš enga kompakta za 200 evrčkov. DSLR
je izgleda zate mal predrag šport.Če boš že dobil poceni aparat se moraš zavedati,da boš potreboval še par stvari dokupit kot je stativ,še kakšen objektiv,mogoče bliskavico i.t.d. vse to pa potrebuješ drugač je brez veze,da se spuščaš v DSLR.
Poglej na ta link:www.veyronnegasrat.com
Pa brez zamere!! devilish thumbsup
CFB 1970
 0   

Uroš Miklavčič @Ulrich 19. Jan 2011, 17:28

_veyron : Če je pri nas nekaj 1.200 € in je v tujini 1000 € bi to pomenilo, da je v tujini izdelek cenejši za 17%. Sedaj pa stvar prenesi na tvoj fotoaparat. Pri nas je 600 € - če malce prekršiva logiko in rečeva, da je v tujini cena 20% nižja (reciva, da so trgovci v inozemstvu sila dobre volje) je končna cela izdelka v tujini v najboljšem primeru 480 € (v primeru 17% nižje cene pa, glej ga zlomka, točno 498 €). Ker si dobil link s ceno 499 € ne pričakuj čudežev. In kot so ti že svetovali: začetni vložek se ti bo kaj hitro potrojil, ko boš začel kupovati dodatno opremo (objektivi, filtri, sprožilci, bliskavice, stojala, grip-i, baterije, kartice, nahrbtnik, ...). Če že sedaj komaj shajaš ti priporočam nakup kompakta. Edina stvar, ki jo boš težko dosegel na kompaktu napram DSLR-ju je nizek DOF in rafalno slikanje.

Pomiri se, zadihaj, premisli in bodi dobro.
blog: [url=http://blog.miklavcic.si]blog.miklavcic.si[/url] | twitter: [url=http://twitter.com/uros_m]@uros_m[/url] | galerija: [url=https://www.slo-foto.net/portfolio/Ulrich]SloFoto[/url] | podjetje:[url=http://miklavcic.si] miklavcic.si[/url]
 0   

canonndale @canonndale 19. Jan 2011, 19:06

_veyron je napisal/a:
samo pravim

EN PRIJATELJ MI JE REKEL, KI JE IZ POLJSKE DA IMAJO TAM VEIlKO DOST POCEN samo ga ne dobim trenutno npr. HP Pavilion pri nas je 1000 do 1200 tako sem mislu

napolskemjenajcenejšiza1930zł ... thumbsup

...v€pabošsigurnznalpreračunatkersiitakđek thumbsup
A ti mene lahko tikate, jaz pa vas na smem?
 0   

Gregor Gomboc @George 19. Jan 2011, 20:38

Je en prijatelj rekel, da je sestrina prijateljica videla, da na Poljskem...

Poglej malo od kod so te spletne trgovine... Tudi Poljske so vmes in ne prav pri vrhu.

http://geizhals.at/eu/a562232.html
 0   

fearless @fearless 20. Jan 2011, 14:24

zakaj pa potem sprašuješ na forumu, vprašaj tega überhüdega prijatelja, kje je, pa bo... right?

Pojdi na:   
Postani Slo-Foto.net član
Zadnje v forumu
Anketa
Kako pogosto uporabljate mobilni telefon za fotografiranje?
Rezultati