0   

uzupan @uzupan 20. Jan 2011, 00:05

Živjo,
upam da ni bilo pred kratkim kake debate na to temo ker sem bil kar nekaj časa odsoten.

Torej zanima me kakšne imate kaj izkušnje z nahrbtniki Lowepro Vertex. http://products.lowepro.com/product/Vertex-200%20AW,2073.htm

Zelo se zanimam za 200 pa me zanima ali si jo mogoče kdo v okolici LJ lasti in bi jo lahko prišel malo pogledat. V ljubljani ne najdem trgovine, ki bi jo mela na zalogi.

Imate mogoče še kak drug predlog za nahrbtnik. rad bi vanj stlačil 13-15" laptop in pa foto opremo.

Najlepša Hvala za odgovore.
 0   

milosh @milosh 20. Jan 2011, 07:12

bolsi dizajn, moznost uzet foto predel vn, odpiranje na hrbtiscu (bolj varno in pa ko ruzak odloziz na tla ne umazes hrbtisca in s tem ne umazes svojega hrbta) je Dakine Sequence. majo 3 modele, sequence je srednji in najbolsi za moje pojme.
jst notr spravm 15incen laptop, canon 5d markII z 70-200 leco gor, 24-70, flash + dodatki, pa se je prosotora. na vsaki strani dva predala za flase (ali kej drugega), raincover, maljon strakov za pripenjat stvari, velik predal na vrhu, predal za ocala,...
ker ni "foto" ruzak tut ne zgleda foto uzak kar je bols za varnost. pa ce uzames fotopredel vn je res ogromn ruzak, komot za kaksne krajse pocitnice v londonu da ne rabs met check-in prtlage,...
lahko si ga tut pogledas v obsessnu v ljubljani (zmajski most)
ga uporablam ze 2leti in ga ne menjam za nobeno foto torbo, sm ga predlagu tut enmu top slo fotografu in je cist navdusen.
 0   

Simon @SimonG 20. Jan 2011, 09:49

milosh je napisal/a:
bolsi dizajn, moznost uzet foto predel vn, odpiranje na hrbtiscu (bolj varno in pa ko ruzak odloziz na tla ne umazes hrbtisca in s tem ne umazes svojega hrbta) je Dakine Sequence. majo 3 modele, sequence je srednji in najbolsi za moje pojme.
jst notr spravm 15incen laptop, canon 5d markII z 70-200 leco gor, 24-70, flash + dodatki, pa se je prosotora. na vsaki strani dva predala za flase (ali kej drugega), raincover, maljon strakov za pripenjat stvari, velik predal na vrhu, predal za ocala,...
ker ni "foto" ruzak tut ne zgleda foto uzak kar je bols za varnost. pa ce uzames fotopredel vn je res ogromn ruzak, komot za kaksne krajse pocitnice v londonu da ne rabs met check-in prtlage,...
lahko si ga tut pogledas v obsessnu v ljubljani (zmajski most)
ga uporablam ze 2leti in ga ne menjam za nobeno foto torbo, sm ga predlagu tut enmu top slo fotografu in je cist navdusen.

Pod tole se še jst podpišem. Sprobu ful enih rukzakov & torb, dokler nisem kupil Dakine sequence... Po enem letu uporabe sem še vedno čist happy. Praktičen, prostoren, nevpadljiv, top izdelava... Not bp pospravim 2 bodija + 2 fleša + 3-4 lense + trigerje, filtre, baterije, kartice in ostalo kramo...

Res brez pripomb thumbsup
 0   

Foton @Foton 20. Jan 2011, 10:57

Tut jest se strinjam z zgornjima komentatorjema. Predvsem mi je všeč, ker se odpira na hrbtišču in zato bolj uporaben (npr. odložiš torbo na sneg in ko jo daš nazaj na hrbet imaš suho hrbtišče), zdi se mi tudi bolj varno na kakšnih avtobusih, metrojih,... + ima miljon enih predalov za robo. In še zgleda ne kot fotoruzak.

Aja jest nimam Dakinea ampak Burtona! Je pa princip obeh enak!

http://www.feedthehabit.com/skiing/2004-burton-zoom-photo-backpack-review/

Pojdi na:   
Postani Slo-Foto.net član
Zadnje v forumu
Anketa
Kako pogosto uporabljate mobilni telefon za fotografiranje?
Rezultati