0 

Lev Predan @Pegasus 6. Mar 2005, 18:14

Lep pozdrav.

Zanima me, kje bi lahko kupil povečevalnik za ČB fotografijo?
Vem, da se prodajajo na Bolhi, vendar me zanima, če se da (pri nas) kupiti tudi novega in kje?

Poleg tega me zanima še kje bi lahko kupil ostali pribor za razvijanje (doza, spirala,....)

hvala.

Lp
P.
   0 

iztok @izo 6. Mar 2005, 20:54

hm, za povečevalnik ne vem, opremo pa imajo pr npr kakšnem mixiju, veliko opreme ima cumulus iz kranja, pa tudi stista štacuna pri bavarcu ima baje nekaj tega itd.
kakšen boljši povečevalnik (nov) pa po moje ni tako poceni..
   0 

Matej Herbst @matto 7. Mar 2005, 14:47

Kot ti je povedal Izo je pri nas problem dobiti novo robo, sicer osnovno opremo se dobi tudi pri Eurofoto-Foto Bobnar povečevalnike pa pri Cumulus Kranj. S tem da so novi povečevalniki skupaj z objektivom hitro krepko čez 100k. sad

Doza in spirala je skupaj v setu.

Jaz ti svetujem, da dobro pogledaš na Bolhi in kupiš po možnoisti vso opremo v setu od koga ki se je naveličal boš ogromno prišparal saj se razne malenkosti kot so banjice, pincete, termometri, timerji.... vse to skupaj, če kupiš novo se hitro nabere dosti denarja.

Ker nimaš navedenega kraja v opisu te ne morem bolj usmerit na koga se obrni.

Lp Matto
   0 

Lev Predan @Pegasus 7. Mar 2005, 18:12

Hvala vama za informacije, če pa kdo lahko pove še kaj....z besedo na dan smile

lp
P.

PS: sem iz Ljubljane.
   0 

muvistar @muvistar 7. Mar 2005, 18:50

Cao!

Ko sem sama kupovala povecevalnik, sem objavila oglas v Salomonovem oglasniku v rubriki FOTO. Oglas lahko oddas tudi prek interneta na naslovu: http://www.salomon.si/oglasnik/

Presenetljivo se je oglasilo kar nekaj ponudnikov. Jaz sem si sla ogledat 3 povecevalnike in se na koncu za enega tudi odlocila.

Priporočam.

lpe pzdorav.
   0 

iztok @izo 7. Mar 2005, 18:57

off topic:
hehe, a majo na salamoncu še vedno tiste "žetone" za oglase in podobne neumnosti?
mislim, da je v današnjih časih ni nobeden tolk neumen, da bo plačal za objavo oglasa na internetu, zato je tudi bolhi uspelo. pač služiš s tistimi pop-up oglasi, kot povsod, a nede? :mrgreen:
   0 

muvistar @muvistar 7. Mar 2005, 19:10

biggrin
Oglas lahko oddas brezplacno. Tisto o zetonih meni sploh ni jasno. Salomonca pa na hitro pogledas na kaksni bencinski, ponavadi na strani okrog 156, kupim-prodam foto opremo.

Tko, da vseeno priporocam.

Lahko pa poves kaj vec o sluzenju s pasicami???

Juhej
   0 

mishko @mishko 7. Mar 2005, 21:17

Žeton je za online ogled oglasnika, drugače ne vidiš telefonskih številk in naslovov ponudnikov. Stane pa 450 SIT in traja eno uro. Če niso podražili biggrin

Pojdi na:   
Postani Slo-Foto.net član
Zadnje v forumu
Anketa
Kako pogosto uporabljate mobilni telefon za fotografiranje?
Rezultati