0   

Peter @kovacy 6. Mar 2011, 16:50

Kje se najbolj splača kupiti Nikon D3100 + 18-105 VR?

Gledal sem mimovrste in tam je cena 699€
Na electronic4you.si pa je cena 628 € (ali ma kdo izkušnjo so to spletno trgovino?)

Ali se splača kupiti fotkič iz tujine? so cenejši ampak kaj pa shipping?

Hvala v naprej.
 0   

Andraž @ASkobi 6. Mar 2011, 18:03

Jaz kar precej kupujem preko mimovrste, predvsem zato, ker so sigurno, do sedaj ni bilo še nikoli nič narobe s paketom pa še hitro ti pošljejo. Z kakšnimi tujimi trgovinami s fotografsko opremo pa še nimam veliko izkušenj.
 0   

Ziga @nocturnis 6. Mar 2011, 18:09

Mimovrste so skupina nesposobnih lenuhov z drago robo, ki jo samo (pre)prodajajo. Poleg tega pa so še nekaj let za leseno žlico, kar zadeva novosti. Kruta resnica.
 0   

Andraž @ASkobi 6. Mar 2011, 18:42

@nocturnis Nebu rekel da so skupina nesposobnih lenuhov z drago robo. Če imajo stvar, ki jo naročiš na zalogi, jo boš dobil čez dva do tri dni. Da pa imajo drago robo pa tudi ne morem reči. Sam se pri njih kupil fotoaparat z objektivom +darilo (nahrbtnik)+papir po povsem normalni ceni. Še več, tega fotoaparata (novega) nebi dobil v nobeni SLO trgovini ceneje.
 0   

Aleš @lial 6. Mar 2011, 19:14

kovacy je napisal/a:
Na electronic4you.si pa je cena [b]628 € (ali ma kdo izkušnjo so to spletno trgovino?)

To je spletna trgovina firme Majdič iz Celovca, kjer nas je kupovalo že kar nekaj in ni bilo slišati o večjih problemih.
 0   

Andraž @ASkobi 6. Mar 2011, 19:23

@nocturnis Glede tujih trgovin sem povedal da NIMAM izkušenj. Pri Cumulusu je pa redna cena 2479,90€, sedaj je samo popust -23%. Takšne popuste imajo tudi pri mimovrste, odvisno pa kdaj gledaš. Naslednjič malo bolj poglej, pa potem govori kdo kvasi neumnosti. Glede nakupa fotoaparata, sem pa govoril o moji izkušnji - glede cene. Če te zanima, takrat sem kupil D5000 in je bila tisti trenutek najugodnejša ponudba pri mimovrste., za tuje trgovine se pa sploh nisem zanimal!
 0   

Tomaž Pirman @tomovader 6. Mar 2011, 20:11

Kolkr js gledam ponudbe, najnižje in najbolj akcijske cene v Slovniji ne sežejo do kolen cenam v tujini s poštnino vred... tko da če bi rad poceni nakup, kupuj v tujini. Če bi rad mirno spal zaradi strahu, pač daj malo več denarja in pojdi fizično v neko slovensko trgovino in kupi...

Glede nakupov iz tujine ti lahko svetujem Foka.nl, FotoErhardt, Cameranu, cameranu.nl... sicer pa mal pobrskej po starih postih al pa počaki, da ti tuki še kdo kaj svetuje.

LP
Če hočeš spremeniti svet, moraš najprej spremeniti sebe!
 0   

fearless @fearless 6. Mar 2011, 20:51

electronics4you pa nimaš nobenih problemov. Tudi dogovoriš se vse v slovenščini. so odlični.
 0   

Peter @kovacy 6. Mar 2011, 21:17

tomovader je napisal/a:
Kolkr js gledam ponudbe, najnižje in najbolj akcijske cene v Slovniji ne sežejo do kolen cenam v tujini s poštnino vred... tko da če bi rad poceni nakup, kupuj v tujini. Če bi rad mirno spal zaradi strahu, pač daj malo več denarja in pojdi fizično v neko slovensko trgovino in kupi...

Glede nakupov iz tujine ti lahko svetujem Foka.nl, FotoErhardt, Cameranu, cameranu.nl... sicer pa mal pobrskej po starih postih al pa počaki, da ti tuki še kdo kaj svetuje.

LP

hvala ti
 0   

dejan @dejanmo 11. Mar 2011, 09:24

Najcenejšo varjanto boš najdu na spletni strani idealo.de! Dobiš ga že za 609 eurov!

Pojdi na:   
Postani Slo-Foto.net član
Zadnje v forumu
Anketa
Kako pogosto uporabljate mobilni telefon za fotografiranje?
Rezultati