0   

Miha Fabijan @skopusnik 31. Mar 2011, 18:39

Imam eno vprašanje. Se da na Nikonu D5000 menjati le ohišje? Polomljeno je od nastavka za objektiv preko flasha do prostora za LCD zaslon. Ima kdo mogoče izkušnje s tem?
Aparat sicer še vedno dela, vendar bi to rad zrihtal. Verjetno je tudi velika možnost da bo vlaga prišla v notranjost.
Če ima kdo izkušnje s tem ali pa mogoče ve koliko bi to stalo...

LP
 1   

Janez Šturm @jj65 31. Mar 2011, 18:53

Menjal sem dno D70. Cena 36€ s poštnino. Ampak po opisu imaš bolj kopleksen problem. Mogoče bo ceneje rabljenega kupit?!? Boš videl. Lp j
Zahvala: skopusnik
 0   

Andrej @fotokaj 31. Mar 2011, 19:20

Ne boš vedel, koliko tako popravilo stane, dokler ne odneseš zadeve na servis. Pač ne moreš se z gotovostjo zanašat na to, da ni nič drugega poškodovanega. V notranjosti je kup gibljivih delov okrog zrcala in zaklopa in če razmislim, je lahko udarec, ki je preklal ohišje, vplival tudi na te zadeve.

Če si upaš bit 100% da gre samo za razpoko na ohišju, jo pa zalij z epoksijem in fertik maša. Grdo je itak že zdaj videt ...
 0   

Miha Fabijan @skopusnik 31. Mar 2011, 19:25

Ne ne, bi rad imel poštimano tako kot je treba.
Bom ob priliki zanesel k Beseničarju na servis. Sam ne bi rad da me kap ko bom dobil nazaj pa bo treba plačat smile
Ker ga potem raje postavim v omaro pa naj tam čaka na boljše čase biggrin
Kdor kasneje zavira, je dalj časa hiter! smile
 1   

RZ67 @RZ67 31. Mar 2011, 19:58

skopusnik je napisal/a:
Sam ne bi rad da me kap ko bom dobil nazaj pa bo treba plačat smile

Oceno stroškov ti itaq mora prej dat, da mu odobriš takšno popravilo. Če se po oceni stroškov ne odločiš za popravilo, ti lahko računa le ure potrebne za oceno. Jaz že več stvari nisem dal popravit, ko je bila ocena stroškov previsoka, pa tudi ocene mi niso računali, šlo je pa za npr. uro in sesalec. S foto opremo še nisem imel težav, sem namreč na Canonu grin (potrkam na les)
Zahvala: skopusnik

Pojdi na:   
Postani Slo-Foto.net član
Zadnje v forumu
Anketa
Kako pogosto uporabljate mobilni telefon za fotografiranje?
Rezultati