0   

Anze @sloveniaarmy 3. Apr 2011, 16:42

Živjo!

Na 50D se mi je pokazal ERR 30 (shooting is not possible. Turn the power switch to OFF and ON again or re-install the battery). Sem probal ugasnt in vstavt ponovno baterije ampak nič.

Prosim za pomoč!

P:S Ko dam live preview je "ekranček" črn.

Hvala!
 0   

Klemen Blokar @kleb 3. Apr 2011, 17:45

Sicer sam nimam nobenih izkušenj s to napako, ampak sem malo pobrskal z googlom in se zdi, da je to ena od možnih napak, ki jih dobiš, ko crkne zaklop. Vsekakor je tudi uradni nasvet ta, da če baterija ven/not ne pomaga, nesi na servis...
 0   

Anze @sloveniaarmy 3. Apr 2011, 17:47

Aha hmm se mi je kar zdelo, da zna biti kaj takega! Morda veš koliko € je menjava zaklopa.
Koliko se splača menjati zadevo..(stari-novi...)?

Hvala!
 0   

Primož Fideršek @piXi 3. Apr 2011, 18:50

Glej nesi na servis, naj pogledajo kaj narobe, ti ocenijo višino popravila in se boš odločil ali boš popravil ali ne.
Ugotavljat tu nekaj ti ne bo koristilo nič. Na tvojo srečo praviloma ocenitve višine popravila ne zaračunavajo. Tako da jutri odnesi/pošlji na servis in upaj da na najboljše.

lp
 0   

Anze @sloveniaarmy 3. Apr 2011, 18:52

OK! Sem mislim, da je imel kakšen ne tem forumu podobno težavo. Jutri nesem na servis.

Hvala za odgovor"
 0   

Klemen Blokar @kleb 3. Apr 2011, 20:01

Za ceno menjave zaklopa lahko pobrskaš po forumu, so že nekajkrat zapisali - ker nisem prepričan, da sem si prav zapomnil, ne bom bleknil številke, da ne bom krive vere širil. Vsekakor pa vem, da je bilo tega že nekaj napisanega.
 0   

Ratter @Ratter 4. Apr 2011, 04:01

Jaz sem plačal 160€ za Canon 40D menjavo zaklopa.
Pri vsem tem na koncu niti denar ni tak problem,kot pa čas.
Računaj,da boš 1 mesec brez fotoaprata.

Pojdi na:   
Postani Slo-Foto.net član
Zadnje v forumu
Anketa
Kako pogosto uporabljate mobilni telefon za fotografiranje?
Rezultati