0   

Tajda @TajdaH 5. Apr 2011, 08:36

Živjo!!

Imam željo pobližje se spoznati z boljšo fotografijo in temu primernim fotoaparatom. Odločam se za nakup novega, že nekaj časa nazaj sem imela Pentaxa K100D pa mi je bil sicer kar vredu. Zanima me pa še kakšen boljši model po ponudnikih je podoben temu Pentaxu ki sem ga imela, cenovno pa bi se gibala tam od 200-350 evrov.
Nagibam pa se sicer zopet k nakupu istega Pentaxa-slaba poteza?Kakšne pa so vaše izkušnje s Pentaxom?

Hvala in lp
 0   

andyz @andyz 5. Apr 2011, 09:41

Fino bi bilo, če bi napisala, kaj pri sedanjem aparatu ni bilo v redu.
 0   

Tajda @TajdaH 5. Apr 2011, 09:52

Amm...biggrin nekako je prišla voda v fotoaparat in ni delal več, na popravilu so pa rekli da se ga ne splača popravljati, da bi bil dokaj velik strošek...tako da iščem nekaj podobnega, drugače pa nesem "bivšega" nazaj popravit dokončno...
 0   

DamDesign @DamDesign 5. Apr 2011, 11:35

V tem primeru ne bo slaba poteza ponvni nakup Pentaxa, ampak ponovno namakanje v vodi... biggrin
Don't try to turn me into something I don't want to be. You'll be the one suffering in the end...
 0   

Tomaž Pirman @tomovader 5. Apr 2011, 16:13

Jaz bi ti svetoval takole (predvidevam, da imaš namen kupiti rabljenega, glede na tvoj budget..) :
1. Greš na Bolho
2. klikneš Fotografija in Optika
3. Klikneš Digitalni fotoaparati/Zrcalno-refleksni
4. Klikneš oglasi z nižjo ceno naprej
5. poiščeš aparate, ki so v tvojem rangu in si izbereš nekaj, kar je podobno temu kar si imela grin (Nikon D40/D70/D60... Canon 350D/400D...Olympus..., sony... )
Izbira je ogromna in z ničemer ne moreš dosti zgrešiti.., le predno kupiš preveri, da aparat deluje grin

LP
Če hočeš spremeniti svet, moraš najprej spremeniti sebe!
 0   

Tajda @TajdaH 5. Apr 2011, 19:02

waaaaa ej hvala res za pomoč in mnenje, bom pregledala vse ponudbe, ne zdržim več brez fotoaparata!! smile

Hvala in lp
Tajda

Pojdi na:   
Postani Slo-Foto.net član
Zadnje v forumu
Anketa
Kako pogosto uporabljate mobilni telefon za fotografiranje?
Rezultati