0   

Žan Kuralt @zkuralt 8. Apr 2011, 19:04

Zdravo

Zanima me kje kupujete/naročate filme.
Namen imam kupiti nekaj rol 120 Portre 400 in 160. Našel sem jo samo na Cumulusovi strani, pa še tam je nimajo na zalogi.

Torej, kaj predlagate?

Hvala in lep pozdrav,

Žan
 0   

Bostjan @Archie 8. Apr 2011, 19:38

Foto Format v Ljubljani ima na zalogi (pri nebotičniku). Sicer se pa obrni na predstavnika Meditrade. Pogooglaj, pokliči in/ali naroči v spletni trgovini. Sicer pa tujina.
 0   

Miha @cedo 8. Apr 2011, 22:10

Jaz kupujem predvsem tukaj: http://www.foto-riegler.at/
Photography, the word itself: Photography or the application of the Chemical rays of light to the purpose of pictorial representation. Sir John. F. W. Herschel, 14 March 1839.
 0   

iztok @izo 9. Apr 2011, 09:08

cedo, kolk kaj poštnine računajo?
 0   

Žan Kuralt @zkuralt 9. Apr 2011, 09:09

Na strani piše da 9,90€
 0   

iztok @izo 9. Apr 2011, 09:12

ups, sem našel. hvala
- VERSAND AUSLAND (EU)
Wir versenden mit Paketdienst - Zustellung an Privat- und Firmenadressen möglich.
nach Belgien, Dänemark, Deutschland, Luxemburg, Niederlande, Polen, Slowakei, Slowenien, Tschechien und Ungarn:
- Versandkostenanteil: EUR 9,90 Tarife für andere Länder auf Anfrage!

to je potem verjetno ne glede na količino, se pravi se splača najbrž malo več naročit, če že.
 0   

Miha @cedo 9. Apr 2011, 09:19

izo je napisal/a:
to je potem verjetno ne glede na količino, se pravi se splača najbrž malo več naročit, če že.

Ja, do 30 kil. Je pa potrebno plačati po predračunu, ki ga ob naročilu dobiš na mail. Dostavlja pa DPD.
Photography, the word itself: Photography or the application of the Chemical rays of light to the purpose of pictorial representation. Sir John. F. W. Herschel, 14 March 1839.
 0   

tomaž @valjhun 21. Apr 2011, 13:43

kar ne dobim pri nas, kupim v Zagrebu http://www.praxis.hr

imajo res ogromno stvari za klasično fotografijo.
 0   

Miha @cedo 21. Apr 2011, 14:19

Tale praxis sem že gledal, predvsem zaradi Fotokemika papirja. Žal imajo na zalogi skoraj nič, pa tudi drago je. Ceneje prek spleta kupujem v Avstriji.

Pojdi na:   
Postani Slo-Foto.net član
Zadnje v forumu
Anketa
Kako pogosto uporabljate mobilni telefon za fotografiranje?
Rezultati