0 

zotr @doyoz 9. Mar 2005, 19:06

pozdrav, pri sosedih sem kupil dig. fotoaparat konica dimage z5. Sicer je uporabniku prijazen, a vendar bi rad imel slovenska navodila. Če jih kdo ima in je iz LJ. naj sporoči, rabim za skopirat.
   0 

mishko @mishko 9. Mar 2005, 19:57

imam z3 pdf če te zanima, saj ne more biti ne vem kakšne razlike.
   0 

Domen Zupančič @zupmen 30. Mar 2005, 15:46

V Avstriji sem naročil minolto Z5, pa me zanima če ma kdo slo navodila za uporabo, imam namreč kar nekaj problemov, še posebej zato, ker je moj prvi digitalni fotoaparat.
   0 

mishko @mishko 30. Mar 2005, 17:02

Pri eurofotu ti jih prodajo za 5 jurjev, vsaj meni so jih hoteli za Z3 biggrin
   0 

Bizy @Bizy 4. Apr 2005, 18:15

Ja tudi jaz bi rabil navodila za z5 ali z3, ce ze ne slovenska so lahko tudi v anglescini, tko da ce jih kdo ima bi lepo prosil...

lp
   0 

Pele @Pele 5. Apr 2005, 20:30

Že imate navodila? Dajte e-maile sem, pa jih dobite.....
   0 

Miha Rekar @Mih@ 5. Apr 2005, 20:59

Sem klical v euro foto in so rekl, da dajo navodila GRATIS, če je aparat kupljen v slo ali pa ima evropsko garancijo.

Ne vem a je tok težko poklicat, al kaj? :roll: :arrow:

0 

Pele @Pele 5. Apr 2005, 21:00

Hehe Miha to so tebi rekli.
   0 

Domen Zupančič @zupmen 7. Apr 2005, 13:05

Navodila že imam, vseeno hvala!
biggrin
   0 

mishko @mishko 7. Apr 2005, 13:11

Jaz sem klical ko sem svoja založil in mi je rekla, da za novo datoteko moram 5.000 sit plačat. Potem sem jih našel k sreči. Pa še njihov aparat je, toliko o brezplačnosti, mogoče so jih zdaj večkrat šimfali, pa so spremenili politiko, to je bilo januarja.
   0 

iztok @izo 7. Apr 2005, 13:14

svašta..
   0 

mishko @mishko 7. Apr 2005, 13:20

Ja in da vidiš kako me je stara napadla, "Kako ste lahko izgubili navodila, to vendar ne pride v poštev..."
Brezveze, kupiš njihovo robo in ti ne dajo niti navodil na papirju, kaj če bi šel kam slikat in nimaš sabo PC-ja, naj si jih sprintam za na pot?
   0 

Jože @skripach 11. Dec 2005, 22:26

Pozdravljeni!
Obujam to temo ker bi tudi sam rabil slovenska navodila za Dimage Z5.
Če mogoče kdo ima ga lepo prosim naj mi pošlje na email:
dkopse(afna)gmail.com

Hvala
   0 

Aleksander @discom 11. Dec 2005, 23:00

Kot kaže je s temi navodili večkrat problem in ne samo za Z5.
Take stvari bi bile lahko tudi za tržno inšpekcijo ali urad za varstvo potrošnikov.
Sam sem pred kratkim kupil fotoaparat (raje ne bom delal negativne reklame kje) in sem tudi dobil zraven samo navodila na CD-ju .Pa še to na CD-R in z roko s flomastrom napisano gor :slo navodila. confused Da dol padeš.Potem sem si moral sam sprintati navodila (85 strani !!!,A4 format).Ko pa sem bral navodila (mimogrede,notri je veliko napak),se večkrat omenja :glej originalna navodila.To je že v redu,samo jaz teh originalnih navodil nisem dobil.Obrnil sem se na prodajalca in obljubili so mi pomoč.V 14 dneh še vedno nisem dobil nobenega obvestila.Zato sem se sam odpravil do uvoznika in dobil originalna navodila. upset Toliko o naših prodajalcih. (Mimogrede,to naj bi bila "profi" trgovina za foto,da ne bo kdo samo Big Bang-e,Bof-e in druge "amaterske" trgovine kritiziral)
thumbsup
   0 

Jože @skripach 11. Dec 2005, 23:11

Klical sem sem zastopnika in hočejo pet jurjev!!!
Res da aparat ni bil kupljen v Sloveniji(prišparal par deset jurjev), a vseeno je to oderuštvo.
   0 

Aleksander @discom 11. Dec 2005, 23:19

A to so navodila na CD-ju za 5 jurjev? (ker prazen CD je manj kot sto sit-s škatlico).Pa tudi če bi dal kopirati brošuro ne more priti toliko denarja.
Raje se poveži s katerim od zgornjih uporabnikov,ki so sporočili,da že imajo navodila za Z5 in jih prosi za pomoč.Lahko jim sporočiš na zs.
thumbsup

Pojdi na:   
Postani Slo-Foto.net član
Zadnje v forumu
Anketa
Kako pogosto uporabljate mobilni telefon za fotografiranje?
Rezultati