0   

grega @palck 28. Apr 2011, 10:54

Bi mi prosim lahko kdo povedal katero prozilo bi potreboval za nikon d60.
Povsod kjer sem jast brskal nikjer ne pise da je kompatibilen z nikon d60.

Hvala za odgovore lp.
 0   

Tomaž @Tobi 28. Apr 2011, 11:00

rahlo maš problem ker nikon D60 ni kompatibilen z daljinskimi prožili na kabel
maš funkcijo preko ir prožilca ML - L3 http://www.mimovrste.com/artikel/1130087525/q=Ml%20-%20l3/daljinsko-prozilo-nikon-ml-l3 zdaj koliko dejansko koristi ta prožilec nevem.
mogoče si lahko pomagaš kaj z tem programom ko lahko krmiliš fotoparat preko računalnika http://www.diyphotobits.com/
 0   

grega @palck 28. Apr 2011, 11:13

Ej hvala

Sploh nisem prebral spodaj unga mnenja da dela tud z nikon d60.
Gre v kosarico biggrin
 0   

Tomaž @Tobi 28. Apr 2011, 11:17

nastavitve za daljinsko proženje maš v custom setting 04 release mode in pa 17 remote on duration si spremeni da se ti nena sprejemnik izključi tacajt
 0   

grega @palck 7. Maj 2011, 16:38

Evo dobil daljinca dela samo s sprednje strani kjer je senzor ampak ok dela thanx for help
 0   

DamDesign @DamDesign 9. Maj 2011, 08:27

Tudi s strani ti bo prozilo delovalo (s tiste strani, kjer je senzor - D3000 na desni, D90 na levi itd), prav tako pa od zadaj, ce bo kje pred foticem kak odsevna povrsina grin Preizkuseno grin
Don't try to turn me into something I don't want to be. You'll be the one suffering in the end...
 0   

grega @palck 15. Maj 2011, 10:25

To sem ze razmisljal ja da bi si s kaksnim ogledalom lahko kdaj pomagal
 0   

DamDesign @DamDesign 16. Maj 2011, 09:01

Sploh ni treba, da je ogledalo grin Avtomobilska plocevina, izlozbena okna, konec koncev mi je super sluzila tudi neka prozorna plasticna stresica na eni izmed mizic na celjski trznici pred cca 10 dnevi grin V tem primeru sem trigal od zadaj, ciljal navzgor, zarek pa se je odbil dritto v senzorcek grin
Don't try to turn me into something I don't want to be. You'll be the one suffering in the end...

Pojdi na:   
Postani Slo-Foto.net član
Zadnje v forumu
Anketa
Kako pogosto uporabljate mobilni telefon za fotografiranje?
Rezultati